راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

موفقیت‌های SAP و حضور زنان در پست‌های مدیریتی

شرکت نرم‌افزاری SAP بر اساس آخرین برنامه‌ریزی‌های خود اعلام کرده است که تا سال ۲۰۱۷ میلادی ۲۵ درصد کارمندان این شرکت در پست‌های مدیریتی را زنان تشکیل خواهند داد.

برای نیمه دوم امسال این شرکت ۱۸.۲ درصد از پست‌‌های مدیریتی خود را به زنان اختصاص داد و این در حالی است که سال گذشته این میزان ۱۷.۸ درصد بود.

از سوی دیگر، شرکت SAP با انتشار گزارشی اعلام کرد با تمرکز روی طرح‌های نوآورانه توسعه‌ی پایدار بین سال‌های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۱ میلادی توانسته است ۵/۲۶۲ میلیون دلار کاهش هزینه داشته باشد.

این شرکت در گزارش خود توضیح داد که طی سه ماه قبل از ۳۰ ژوئن ۲۰۱۱ حجم گازهای گلخانه‌ای تولید شده در آن ۱۱۵ کیلوتن بوده است.

میزان انتشار گازهای گلخانه‌ای شرکت SAP به‌ازای هر یک از کارمندان آن در دوره زمانی یاد شده ۳ درصد افزایش یافته و این در حالی بوده که تعداد کارمندان آن نیز تا این زمان ۵ درصد بیشتر شده است.

به گفته SAP، این شرکت همچنان به هدف خود برای کنترل میزان تولید گازهای گلخانه‌ای تا پایان سال جاری میلادی در سقف ۴۶۰ کیلوتن پایبند است که این رقم بر اساس هدف بلند مدت این شرکت است که تا سال ۲۰۲۰ میزان تولید گازهای گلخانه ای خود را به میزان سال ۲۰۰۰ کاهش دهد.

موفقیت SAP در زمینه کنترل هزینه‌ها و کاهش انتشار آلاینده‌ها در نتیجه‌ی سرمایه‌گذاری‌های این شرکت در طرح‌های مربوط به افزایش کارآمدی مصرف انرژی و کربن، تغییر رفتار کارمندان و تامین انرژی الکتریکی مورد نیاز از منابع تجدیدشدنی بوده است.

منبع: همکاران سیستم

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.