راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

موفقیت‌های SAP و حضور زنان در پست‌های مدیریتی

شركت نرم‌افزاري SAP بر اساس آخرين برنامه‌ريزي‌هاي خود اعلام کرده است که تا سال 2017 ميلادي 25 درصد کارمندان اين شرکت در پست‌هاي مديريتي را زنان تشکيل خواهند داد.

براي نيمه دوم امسال اين شركت 18.2 درصد از پست‌‌هاي مديريتي خود را به زنان اختصاص داد و اين در حالي است كه سال گذشته اين ميزان 17.8 درصد بود.

از سوي ديگر، شرکت SAP با انتشار گزارشي اعلام کرد با تمرکز روي طرح‌هاي نوآورانه توسعه‌ي پايدار بين سال‌هاي 2008 تا 2011 ميلادي توانسته است 5/262 ميليون دلار كاهش هزينه داشته باشد.

اين شرکت در گزارش خود توضيح داد که طي سه ماه قبل از 30 ژوئن 2011 حجم گازهاي گلخانه‌اي توليد شده در آن 115 کيلوتن بوده است.

ميزان انتشار گازهاي گلخانه‌اي شرکت SAP به‌ازاي هر يک از کارمندان آن در دوره زماني ياد شده 3 درصد افزايش يافته و اين در حالي بوده که تعداد کارمندان آن نيز تا اين زمان 5 درصد بيشتر شده است.

به گفته SAP، اين شرکت همچنان به هدف خود براي كنترل ميزان توليد گازهاي گلخانه‌اي تا پايان سال جاري ميلادي در سقف 460 کيلوتن پايبند است كه اين رقم بر اساس هدف بلند مدت اين شركت است كه تا سال 2020 ميزان توليد گازهاي گلخانه اي خود را به ميزان سال 2000 كاهش دهد.

موفقيت SAP در زمينه کنترل هزينه‌ها و كاهش انتشار آلاينده‌ها در نتيجه‌ي سرمايه‌گذاري‌هاي اين شركت در طرح‌هاي مربوط به افزايش کارآمدي مصرف انرژي و کربن، تغيير رفتار كارمندان و تامين انرژي الکتريكي مورد نياز از منابع تجديدشدني بوده است.

منبع: همكاران سيستم

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.