راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

قرارداد همکاری بیمه سامان و شرکت دارا امضا شد / امکان خرید اعتباری برای بیمه‌گذاران عمر بیمه سامان

بیمه سامان پس از امضای قرارداد با شرکت دارا، امکان خرید اعتباری برای بیمه‌گذاران عمر خود را فراهم کرد. این شرکت اعلام کرد که بیمه‌گذارانش می‌توانند از «دارا کارت» برای دریافت برخی خدمات و خریدهای مدت‌دار استفاده کنند.

به گزارش روابط عمومی دارا، بر اساس قراردادی که بین این شرکت و بیمه سامان منعقد شده است، انجام خدمات واسطه‌ای بین پذیرندگان و کاربران به منظور خرید مدت‌دار کالا و خدمات در قالب «دارا کارت» از این پس امکان پذیر خواهد شد.

این قرارداد با حضور نوید رجایی‌پور مدیرعامل، حسین خاتمی عضو هیئت‌مدیره، حافظ حکمی معاونت توسعه کسب‌وکار و مریم فریدشاد مدیر ارتباطات تجاری دارا و عبدالرسول عطایی معاون اجرایی و شیما آراء معاون فنی بیمه‌های زندگی شرکت بیمه سامان به امضا رسید.

بر اساس این قرارداد یک ساله، پس از درخواست بیمه‌گذاران و با تأیید رسمی درخواست توسط بیمه سامان، این شرکت ماهانه مبلغ درخواستی خرید را در «دارا کارت» به متقاضی اعطا کرده و در صورت عدم بازپرداخت مبلغ تخصیصی مصرف شده در مواعد ماهانه توسط بیمه‌گذار، بیمه سامان در موعد مورد توافق، مبلغ تخصیصی را با شرکت تسویه می‌کند.

در صورت پرداخت به موقع مطالبات شرکت، جز هزینه صدور و ارسال «دارا کارت» که ۴٠٠ هزار ریال به ازای هر بیمه‌گذار در هر سال است، هزینه دیگری بابت اعطای مبالغ تخصیصی از بیمه‌گذار دریافت نخواهد شد. سقف مبلغ قابل تخصیص در «داراکارت» هر بیمه‌گذار نیز معادل یکصد میلیون ریال است.

منبع روابط عمومی دارا
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.