راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

طراوت، محصول جدید بانک آینده رونمایی شد / دریافت اعتبار یک ماهه برای خرید از فروشگاه‌های منتخب

بانک آینده با هدف رونق تولید و کسب‌وکار و هم‌چنین پاسخ‌گویی به نیازهای اساسی و امکان خریدی آسان و متنوع محصول «طراوت» را راه‌اندازی کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک آینده، تمام مشتریان حقیقی و حقوقی بانک آینده و هم‌چنین سایر افرادی که هم‌اکنون مشتری بانک نیستند و حتی متقاضیان دریافت اعتبار خرد، می‌توانند با مراجعه به شعب بانک آینده یا ثبت‌نام در سامانه پیشخوان مجازی (ویژه مشتریان بانک) و یا مراجعه به سامانه ساتا، (ویژه عموم) بر اساس وثایق سپرده‌ای یا امتیاز و رتبه اعتباری خود، از اعتباری بین ۲۰۰ میلیون‌ریال تا ۵۰۰ میلیون‌ریال، بهره‌مند شوند و با مراجعه حضوری یا خرید اینترنتی از مراکز فروش طرف قرارداد با بانک آینده، نسبت به خرید کالا و خدمات موردنظر خود، اقدام کنند.

بازپرداخت اعتبار در نظر گرفته‌شده در طرح طراوت بسته به انتخاب مشتری، تا یک‌ماه پس از تاریخ دریافت اعتبار، به‌صورت رایگان بدون دریافت سود، امکان‌پذیر خواهد بود. بازپرداخت اقساطی این اعتبار نیز طی سه بازه‌زمانی یک‌ساله با نرخ ۱۲ درصد، دوساله با نرخ ۱۵ درصد و سه‌ساله با نرخ ۱۸ درصد، در نظر گرفته‌شده که زمان پرداخت اولین قسط، یک‌ماه پس از پایان مهلت یک‌ماهه خرید، است.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به شعب بانک آینده در سراسر کشور، یا تماس با مرکز ارتباط بانک آینده به شماره ۲۷۶۶۳۲۰۰-۰۲۱، نسبت به کسب اطلاعات بیش‌تر اقدام کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.