راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

امیرحسین راد هم‌زمان با انتشار نسخه جدید اپلیکیشن نوبیتکس مطرح کرد: امنیت معاملات انجام شده در نوبیتکس را تضمین می‌کنیم

مدیرعامل نوبیتکس: صرافی‌های آنلاین باید بالاترین استانداردهای امنیتی روز دنیا را برای حفاظت از دارایی‌های معامله‌گران به کار گیرند و به کاربران خود آموزش‌های لازم را ارائه دهند.

مدیرعامل صرافی آنلاین نوبیتکس، ضرورت توجه به امنیت دارایی کاربران را اولویت اصلی صرافی‌های ارز دیجیتال عنوان کرد و از انتشار نسخه جدید اپلیکیشن موبایل نوبیتکس خبر داد.

امیرحسین راد با اشاره به امنیت به عنوان مهم‌ترین دغدغه خریدوفروش ارزهای دیجیتال گفت: «صرافی‌های آنلاین باید بالاترین استانداردهای امنیتی روز دنیا را برای حفاظت از دارایی‌های معامله‌گران به کار گیرند و به کاربران خود آموزش‌های لازم را ارائه دهند.»

مدیرعامل نوبیتکس، با اشاره به سرمایه‌گذاری‌های این شرکت برای پیاده‌سازی پروتکل‌های امنیتی و انجام تست‌های لازم خاطرنشان کرد: «با توجه به اهمیت موضوع امنیت، علاوه بر فراهم کردن زیرساخت‌های لازم، تمامی افرادی که به عنوان مبادله گر از طریق صرافی نوبیتکس فعالیت می‌کنند از قبل احراز هویت شده‌اند. همچنین نوبیتکس با ذخیره‌سازی سرد رمزارزها، بالاترین امنیت ممکن برای خریدوفروش ارزها را فراهم کرده است. ذخیره‌سازی سرد به این معناست که رمزارزها روی فضای اینترنت ذخیره نمی‌شوند و به همین دلیل امکان سرقت یا حمله به آن‌ها وجود ندارد.»

راد ادامه داد: «بسیاری از افرادی که به تازگی با حوزه رمزارزها آشنا شده‌اند، از رعایت نکردن نکات امنیتی ضربه می‌خورند. باید توجه داشت که اولین نکته در انتخاب یک اپلیکیشن مناسب برای انجام معاملات رمزارزها، توجه به امنیت و اعتبار ارائه‌دهنده آن است. به همین دلیل، هنگام نصب یک اپلیکیشن خریدوفروش ارز دیجیتال، باید از اعتبار صرافی ارائه‌دهنده آن هم مطمئن شد.»

او با اشاره به انتشار نسخه جدید اپلیکیشن موبایل نوبیتکس گفت: «صرافی آنلاین نوبتکس، علاوه بر وب‌سایت، امکان فعالیت و خریدوفروش رمزارزها را در بستر اپلیکیشن موبایلی نیز فراهم کرده که به‌تازگی نسخه جدیدی از آن منتشر شده است. این نسخه جدید دارای قابلیت‌هایی چون اضافه شدن ویجت قیمت‌های بازار، اضافه شدن قیمت‌های جهانی به همراه چارت، امکان انتخاب بازارهای منتخب، بهینه‌سازی و رفع مشکلات گزارش شده است.»

از دیگر ویژگی‌های اپلیکیشن نوبیتکس می‌توان به رابط کاربری ساده، به‌روزرسانی لحظه‌ای قیمت ارز دیجیتال، امکان خریدوفروش انواع رمزاارزها، سرعت بالا در انجام مبادلات، امنیت بالا، مشاهده تاریخچه تراکنش‌ها، نمایش تاریخچه قیمت ارز و نمایش ارزهای آماده فروش اشاره کرد.

راد تاکید کرد: «صرافی آنلاین نوبیتکس، شرکتی دانش‌بنیان است که از سال ۹۶ در حوزه ارزهای دیجیتال فعالیت می‌کند و در حال حاضر بیش از یک میلیون نفر، کاربر این صرافی آنلاین ایرانی هستند. ما در نوبیتیکس همچون یک کارگزار عمل می‌کنیم، به این صورت که دارایی دو طرف معامله را در اختیار می‌گیریم تا هم از صحت معاملات مطمئن شویم و هم کار نقل‌وانتقال را سریع‌تر انجام دهیم؛ به عبارت دیگر ما معاملات انجام شده در نوبیتکس را تضمین می‌کنیم.»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.