راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

راهنمای استفاده از موبایل بانک خاورمیانه

middle-east-mobile-bank-way2pay-92-04-21

موبایل بانک یکی از خدمات بانکداری الکترونیکی بانک خاورمیانه است که برای انجام امور بانکی مشتریان به وسیله تلفن همراه ارائه می‌شود. با استفاده از خدمات موبایل بانک مشتریان بانک خاورمیانه می‌توانند بدون محدودیت زمانی و با استفاده از گوشی تلفن همراه، برخی از عملیات بانکی را به صورت الکترونیکی انجام دهند.

برای استفاده از موبایل بانک لازم است برنامه نرم‌افزاری موبایل بانک روی گوشی تلفن همراه شما نصب شود. سپس رمز ورود به موبایل بانک از یکی شعبه بانک خاورمیانه دریافت شود. در حال حاضر نرم افزار موبایل بانک برای گوشی‌های تلفن همراه با سیستم عامل اندروید و جاوا ارائه می‌گردد. برای ارتباط با مرکز می بایست با تلفن همراه به شبکه اینترنت متصل شده و نرم افزار را اجرا کنید.

در گوشی‌های تلفن همراه با نرم افزار سیمبین، پس از نصب نرم‌افزار می‌بایست از قسمت تنظیمات  در صفحه ورود نحوه اتصال به شبکه را از حالت  gprs به حالت پیامک تغییر دهند. در این حالت تبادل اطلاعات نرم افزار با مرکز از طریق پیامک می‌باشد. امکان اتصال از طریق پیامک برای نرم افزار مورد استفاده در سیستم عامل اندروید و جاوا موجود نمی‌باشد. درحال حاضر نسخه قابل اجرا بر روی محصولات شرکت apple با سیستم عامل IOS ارائه نمی‌گردد.

برای سهولت استفاده از خدمات اینترنتی، مشتریان محترم با گوشی های تلفن همراه شرکت apple می‌توانند از خدمات اینترنت بانک همراه GPRS استفاده کنند.

middle-east-mobile-bank-way2pay-92-04-21-a

با استفاده از موبایل بانک خاورمیانه می توانید خدمات زیر را دریافت نمایید:

 1. اطلاع از آخرین وضعیت سپرده‌ها
 2. دریافت موجودی و صورتحساب سپرده
 3. دریافت وضعیت موجودی یا صورتحساب کارت
 4. تغییر رمز دوم کارت
 5. اطلاع از آخرین وضعیت تسهیلات
 6. انتقال وجه از حساب سپرده به حساب دیگر خود یا سپرده دیگران
 7. انتقال وجه بین کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب
 8. انتقال وجه به حساب دیگران در سایر بانک‌ها (انتقال وجه ساتنا و پایا )
 9. مشاهده فهرست انتقال وجه‌های انجام شده
 10. تعیین سقف مجاز انتقال وجه
 11. آگاهی از وضعیت چک‌های صادر شده و یا چک‌های واگذار شده
 12. مشاهده اطلاعات شعب
 13. اطلاع از آخرین نرخ سود سپرده‌های بانکی
 14. اطلاع از شناسه شبا سپرده خود یا دیگران در بانک خاورمیانه
 15. تعریف دریافت صورتحساب یا موجودی هر سپرده در دوره زمانی دلخواه

اگر به دنبال جزئیات بیشتری از فضای کاربری موبایل بانک خاورمیانه هستید راهنمای چگونگی استفاده از موبایل بانک خاورمیانه را مشاهده کنید.

همچین نرم‌افزار موبایل بانک خاورمیانه را می‌توانید از طریق این لینک دانلود کنید. ولی برای امنیت هر چه بیشتر به شما توصیه می‌کنیم اول به صفحه موبایل بانک خاورمیانه بر روی خود سایت بانک خاورمیانه بروید و از آنجا این نرم‌افزار را دانلود کنید.

 منبع: بانک خاورمیانه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.