راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

داتین در دو عنوان شغلی دعوت به همکاری می‌کند

شرکت دانش‌بنیان داتین، به‌عنوان شرکتی پیشرو در حوزه تولید نرم‌افزار از کارشناسان توسعه راهکارهای مانیتورینگ و کارشناسان استانداردهای امنیتی دعوت به همکاری می‌کند.

ایجاد سرویس‌های مانیتورینگ، نگهداری سیستم‌های مبتنی بر سیستم‌عامل لینوکس و آن‌کال بودن از جمله وظایف فردی است که تمایل دارد به‌عنوان کارشناس توسعه راهکارهای مانیتورینگ در داتین استخدام شود. او باید برای برعهده گرفتن این عنوان شغلی، مهارت‌هایی از جمله تسلط به سیستم‌عامل لینوکس در سطح IPIC و نرم‌افزار مانیتورینگ Zabbix همچنین توانایی نوشتن Bash Script را داشته باشد.

کارشناس استانداردهای امنیتی (ISMS، BCMS و …) داتینی نیز باید مهارت‌ها و وظایفی از این قرار داشته باشد؛ تهیه مستندات مورد نیاز بر اساس الزامات استانداردها، تهیه قالب مستندات، پرسش‌نامه‌ها و راهنماها برای جمع‌آوری داده‌ها به‌صورت مکتوب، انجام ممیزی داخلی در دامنه پوشش تعریف‌شده بر اساس الزامات استانداردها و … بخشی از وظایف کارشناس استانداردهای امنیتی است. در خصوص مهارت‌ها نیز باید به مواردی چون آشنایی با چارچوب‌ها و استانداردهای امنیتی و مدیریت تداوم کسب‌وکار، تولید محتوا و مستندسازی، جمع‌آوری اطلاعات با روحیه تحقیق و توسعه اشاره کرد.

علاقه‌مندان می‌توانند به بخش دعوت به همکاری سایت داتین مراجعه و رزومه خود را ارسال کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.