راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

موسسه آموزش مهر البرز با همکاری انجمن یادگیری الکترونیکی،‌ کارگاه‌های آموزشی یادگیری الکترونیکی اثربخش برگزار می‌کند

یکی از مهمترین اهداف «چهاردهمین کنفرانس ملی و هشتمین کنفرانس بین المللی یادگیری الکترونیکی»، فراهم آوردن فرصتی مناسب برای متخصصان و اساتید دانشگاهی است تا به معرفی آخرین نتایج و دستاوردهای خود در زمینه‌های مختلف یادگیری الکترونیکی بپردازند.

از آنجا که بسیاری از موضوعات مهم مورد بحث در این زمینه‌ها در فرصت کوتاه و در قالب مقاله قابل ارائه و معرفی نیستند، در کنار کنفرانس، کارگاه‌های آموزشی متعددی تشکیل خواهد شد. هدف از برگزاری این کارگاه‌ها ارتقاء سطح علمی و دانش تخصصی دانش‌پژوهان و معرفی آخرین دستاورد‌های علمی و فناورانه است. در این کارگاه‌ها اساتید صاحب‌نظر در حوزه یادگیری الکترونیکی، دستاوردهای جدید حوزه یادگیری الکترونیکی را در قالب موارد عملی و کاربردی برای علاقه‌مندان تشریح می‌کنند.

با توجه به شیوع بیماری کرونا، برگزاری کارگاه‌ها به صورت آنلاین و برای دو روز قبل از برگزاری کنفرانس برنامه‌ریزی شده است. در این راستا ۸ کارگاه آموزشی در تاریخ‌های ۱۱ و ۱۲ اسفندماه سال جاری برگزار می‌شود. با توجه به محدودیت ظرفیت شرکت در کارگاه‌ها، علاقه‌مندان به شرکت در این کارگاه‌ها تا ۸ اسفندماه ۱۳۹۹ فرصت دارند نسبت به ثبت‌نام در کارگاه‌ها اقدام کنند. علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در کارگاه‌ها به آدرس icelet2021.mehralborz.ac.ir مراجعه کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.