راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

آموزش چگونگی پرداخت اینترنتی قبوض مالیاتی با کارت بانکی

مودیان مالیاتی می‌توانند بدون مراجعه به واحدهای مالیاتی، قبوض مالیاتی را با استفاده از شناسه قبض و شناسه پرداخت درج شده بر روی قبوض با استفاده از سامانه پرداخت الکترونیکی مالیات که توسط بانک ملی گشایش یافته است، پرداخت نمایند. از این طریق دیگر نیازی به حضور مؤدیان مالیاتی در شعب بانک نیست و آنها می‌توانند با استفاده از کارت‌های بانکی عضو شتاب و از طریق سامانه‌های مختلف این بانک نظیر خودپرداز، پایانه‌های فروش، اینترنت‌بانک، تلفن‌بانک، موبایل‌ بانک وکیوسک‌‌های بانکی مستقر در واحدهای شهاب ملی، اقدام به پرداخت قبوض خود کنند.

اگر می‌خواهید اینترنتی قبض خود را پرداخت کنید، با داشتن شناسه قبض و شناسه پرداخت می‌توانید به صفحه درگاه پرداخت الکترونیک قبوض بانک ملی مراجعه کنید و با وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود (هر بانکی) و شناسه قبض و شناسه پرداخت می‌توانید قبض خود را اینترنتی پرداخت کنید.

pardakht-ghoboz-melli-way2pay-92-04-02

با توجه به فرارسیدن تیرماه و افزایش فعالیت شرکت‌ها برای تسلیم اظهارنامه مالیاتی و پرداخت مالیات، این اقدام بانک ملی ایران می‌تواند گام موثری در فراگیری پرداخت الکترونیک باشد.

5 نظرات
 1. فاطمی می‌گوید

  خیلی سخت و وقت گیره بهتره با یه سرچ قویتر و گذاشتن فرصت بیشتر سایت بهتری را معرفی می کردید .
  این سایت بسیار ساده تره.
  https://sadad.shaparak.ir/billpayment

 2. علی موسی می‌گوید

  باسلام
  میخواستم بدونم ایامیشه برای مالیات خونه بدون مراجعه به اداره مالیات قبض پرداخت مالیات صادربشه اگه دوستان اطلاع دارند ممنون میشم اطلاع رسانی کنید

  1. ناشناس می‌گوید

   میخواستم بدانم مالیات اپارتمان راسالیانه قبض صادرمیکند

 3. ناشناس می‌گوید

  سلام من مالیاتمو از طریق برنامه بام بانک ملی پرداخت کردم شماره حساب اداره مالیات و دادم با شناسه پرداخت و به حساب سازمان امور مالیاتی ریختم و از شناسه قبض استفاده نکردم آیا پرداختم درست است ؟ ممنون میشم زودتر پاسخ بدید.

 4. ناشناس می‌گوید

  باسلام.آیابا برنانه آپ هم میتوان پرداخت کرد؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.