راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

«کوین‌نیک مارکت» با همکاری «دفتر گیگابایت ایران» مسابقه یلدایی با جایزه دلاری برگزار می‌کند

به مناسبت شب یلدا، «کوین‌نیک مارکت» با همکاری «دفتر گیگابایت ایران» یک مسابقه بزرگ اینستاگرامی با جایزه ۱۰۰ دلاری و ماوس گیمینگ برگزار می‌کنند. این مسابقه از ۲۹ آذر تا پایان روز ۵ دی در پیج اینستاگرام کوین‌نیک انجام می‌شود و سوال آن درباره‌ی تجهیزات استخراج ارز دیجیتال است.

به گزارش روابط عمومی کوین‌نیک،‌ یلدای امسال با یلدای سال‌های قبل متفاوت است، اما هیچ چیزی از شور و شوق آن کم نخواهد کرد. امسال هم کوین‌نیک مارکت و گیگیابایت ایران قصد دارند در بلندترین شب سال، با مسابقه اینستاگرامی، یک دورهمی مجازی راه بیاندازند تا کنار هم یلدا را جشن بگیریم.

برای شرکت در این مسابقه کافی‌ست صفحه اینستاگرام کوین‌نیک و گیگابایت ایران را دنبال کنید. کوین‌نیک مارکت یک صرافی بدون واسطه ارز دیجیتال است که با امنیت بالا، پشتیبانی ۲۴ ساعته و تراکنش‌های بدون کارمزد خود، توانسته نظر فعالان این حوزه را جلب کند و تبدیل به برندی خوشنام و مورد اطمینان شود. گیگابایت از ابتدا با هدف تولید سخت‌افزارهای کامپیوتری باکیفیت به میدان آمد و حالا در کشور، این شرکت را با مادربردهای قوی و پیشرفته‌اش می‌شناسند. البته گیگابایت سایر تجهیزات کامپیوتری را هم تولید می‌کند.

بعد از دنبال کردن هر ۲ صفحه اینستاگرام کوین‌نیک مارکت و گیگابایت، جواب سوال را در قسمت کامنت‌ صفحه کوین‌نیک بنویسید و حداقل ۳ نفر از دوستان‌تان را زیر پست منشن کنید. قرعه‌کشی تنها بین افرادی انجام می‌شود که به سوال مسابقه جواب درست داده‌اند و قوانین آن را رعایت کرده‌اند.

سوال مسابقه این است: «کارت گرافیک‌‌های کدام شرکت، کارایی بهینه‌تری (با نسیت کارایی به قیمت) برای استخراج ارز دیجیتال دارند؟»

شما باید از بین گزینه‌های Nvidia، AMD یا هر دو گزینه، یکی را انتخاب کنید. از بین افرادی که جواب درست را نوشته‌اند، به یک نفر اعتبار ۵۰ دلاری برای خرید ارز دیجیتال در سایت کوین‌نیک مارکت، یک نفر ماوس گیمینگ AORUS M3  گیگابایت و به ۱۰ نفر اعتبار ۵ دلاری برای خرید ارز دیجیتال در سایت کوین‌نیک مارکت به قید قرعه اهدا می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.