راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

تامین نیازهای خرد با تسهیلات بانک کارگشایی

بانک کارگشایی از واحدهای تابعه بانک ملی ایران در راستای تحقق مسئولیت اجتماعی خود و رفع نیازهای خرد مشتریان، در هشت ماه ابتدای امسال بیش از ۲۱۸ هزار فقره تسهیلات قرض‌الحسنه و جعاله پرداخت کرده است.

به گزارش روابط‌عمومی بانک ملی ایران، این بانک خدماتی از قبیل پرداخت وام قرض‌الحسنه، پرداخت تسهیلات جعاله احتیاجات ضروری، نگهداری و حفاظت از طلا و جواهرات مشتریان به‌ویژه تولیدکنندگان طلا، تخصیص صندوق امانت به مشتریان، افتتاح انواع حساب‌های بانکی، خدمات بانکداری الکترونیک، حراج سکه با دستور بانک مرکزی به‌منظور تنظیم بازار ارائه می‌کند.

تسهیلات قرض‌الحسنه بانک کارگشایی در ازای ترهین ۵۰ گرم طلا در قالب یک فقره سند ۲۰ میلیون‌ریالی در هر قرارداد و تسهیلات جعاله در ازای ترهین۱۰۰ گرم طلا تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال است. بانک کارگشایی در هشت ماه نخست امسال بالغ‌بر ۱۷۰ هزار و ۹۲۹ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه به ارزش دو هزار و ۴۲۵ میلیارد ریال جهت نیازهای ضروری متقاضیان اعطا کرده است. همچنین تعداد ۴۷ هزار و ۷۲۸ فقره تسهیلات جعاله به ارزش چهارهزار و ۶۵ میلیارد ریال پرداخت شده است. مدت‌زمان بازپرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه و جعاله کارگشایی در یک قسط و حداکثر تا یک سال خواهد بود.

بانک کارگشایی دارای ۱۳ شعبه است و شعبه مرکزی آن در میدان محمدیه تهران قرار دارد. برای اطلاع از آدرس شعب این بانک می‌توانید به بخش خدمات بانکی سایت بانک ملی ایران مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.