راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

۲۲ رمز ارز جدید به کیف پول اکسکوینو اضافه شد

۲۲ رمز ارز معتبر و رایج دنیا به کیف پول امن اکسکوینو اضافه شد. با اضافه شدن این ۲۲ رمز ارز، تعداد ارزهای دیجیتال اکسکوینو به تعداد ۴۳ رسید. از این ارزهای دیجیتال علاوه بر معامله، می‌توان در کیف پول امن کاملا ایرانی اکسکوینو نگهداری کرد.

به گزارش اکسکوینو، رمز ارزهای جدید افزوده شده به کیف پول اکسکوینو عبارتند از، پولکادات (DOT)، کریپتو کوین (CRO)، تزوس (XTZ)، لئو (LEO)، کازماس (ATOM)، نم (NEM)، هوبی توکن (HT)، وی چین (VET)، یونی‌سواپ (UNI)، مکر (MKR)، بیسیک اتنشن (BAT)، دیجی بایت (DGB)، وِیوز (WAVES)، اُ کی بی (OKB)، کوانتوم (QTUM)، زیلیکا (ZIL)، دِکِرِد (DCR)، آگور (REP)، لیسک (LSK)، بیت کوین گلد (BTG)، نانو (NANO) و گولِم (GNT) است.

در میان این آلت‌کوین‌ها نام وی چین، یونی سواپ، پولکادات، تزوس، نانو و کریپتو کوین نیز به چشم می‌خورد که شاید برای کاربران بیشتری شناخته شده باشد. رمز ارز وی چین به منظور شفاف‌سازی روند اطلاعات و افزایش سرعت انتقال دارایی‌ها وارد بازار شده است. این پلتفرم که مبتنی بر بلاکچین است، برای بهبود فرایندهای مدیریت زنجیره تامین طراحی شده و در چین قدرت فراوانی دارد.

تزوس شبکه‌ای مشابه اتریوم است که امکان ایجاد برنامه‌های غیر متمرکز را به کاربران می‌دهد؛ با این تفاوت که تزوس از الگوریتم اجماع اثبات سهام (EOS) استفاده می‌کند و به دنبال کسب برتری در مقابل اتریوم است. از پولکادات به عنوان نسل بعدی بلاکچین یاد می‌شود. این پلتفرم سایر شبکه‌های بلاکچینی را به هم متصل و شبکه‌ای یکپارچه از آنها ایجاد می‌کند.

یکی دیگر از رمز ارزهای جدید موجود در کیف پول اکسکوینو یونی سواپ (Uniswap) است. یونی سواپ پروتکلی متن باز است که امکان استفاده و مبادله توکن‌های ECR-20 را برای کاربران مهیا می‌کند و روی بلاکچین اتریوم قرار دارد. ارز نانو در تلاش است تا با رفع مشکلات مقیاس پذیری و مسائل محاسباتی، مصرف انرژی را کاهش داده و از این طریق تکنولوژی بلاکچین را متحول و مشکلات بزرگ این صنعت را مرتفع کند. یکی دیگر از ارزهای بسیار معروف بازارهای مالی که اکنون در دسترس کاربران اکسکوینو قرار دارد، کریپتو کوین است که با هدف انتقال سیستم مالی فعلی دنیا به سمت سیستم مالی مبتنی بر ارزهای دیجیتال به وجود آمده است.

اکسکوینو یک سامانه جامع در حوزه رمز ارزها است که به عنوان نخستین شرکت دانش‌بنیان ارائه‌دهنده کیف پول رمز ارز در ایران با مجوز معاونت علمی ریاست جمهوری از سال ۱۳۹۶ در حال فعالیت است. در این سامانه امکان خرید و فروش بیت‌کوین و نگهداری ده‌ها ارز دیجیتال معروف دنیا مانند اترویم، تتر و غیره وجود دارد و کاربران می‌توانند به سادگی و با امنیت کامل ارزهای دیجیتال مورد نظر خود را معامله یا نگهداری کنند.

1 دیدگاه
  1. ستاره می‌گوید

    سلام خرید و فروش بیت کوین اتریوم تتر ریپل و غیره در سایت نوبیتکس آسان هست
    https://nobitex.ir/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.