راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

اتصال پایانه‌های فروشگاهی بانک گردشگری به سوییچ به‌پرداخت ملت

شرکت به‌پرداخت ملت از انعقاد قرارداد با بانک گردشگری برای اتصال پایانه‌های فروشگاهی این بانک به سوییچ پرداخت خود خبر داد.

این شرکت در راستای توسعه همکاری با بانک گردشگری طی قراردادی جدید ضمن تمدید و پشتیبانی پایانه‌های فروشگاهی این بانک، همگی آن‌ها را با اتصال به سوییچ «به‌پرداخت» تحت پوشش کامل خود قرار داد.

همچنین در راستای استراتژی بازاریابی جدید بانک گردشگری به‌منظور حفظ و توسعه منابع در مجتمع‌های بزرگ تجاری و فروشگاهی کشور (مال‌ها و مگامال‌ها)، اتصال به سوییچ به‌پرداخت ملت که برترین شرکت پرداخت الکترونیک ایران و خاورمیانه و پانزدهمین در جهان بوده و از چهار دیتاسنتر بزرگ در کشور برخوردار است، ضمن افزایش سهم بازار، یک مزیت رقابتی دیگر برای بانک‌ها محسوب می‌شود.

شرکت به‌پرداخت ملت با اتخاذ استراتژی کاهش بهای تمام‌شده و افزایش سطح کیفی خدمات، در ۵ ماه نخست سال جاری با سهمی معادل ۵۰.۷۵ درصد در مبلغ تراکنش‌ها و ۴۶.۳۹ درصد از بازار در تعداد تراکنش‌ها بین ۱۲ شرکت متصل به سوییچ شاپرک، پرچمدار بلامنازع بازار پرداخت الکترونیک کارتی بوده که این جایگاه، مهم‌ترین مزیت اتصال پایانه‌های فروشگاهی بانک‌ها به سوییچ پرداخت این شرکت است.

بانک گردشگری بنا بر آمار منتشرشده از سوی شرکت شاپرک در مردادماه امسال، به لحاظ سهم پذیرنده از کل «تعداد» تراکنش‌های ابزار پذیرش کارت‌خوان فروشگاهی سهم ۰.۵۳ درصدی و از لحاظ سهم پذیرنده از کل «مبلغ» تراکنش‌های ابزار پذیرش کارت‌خوان فروشگاهی دارای سهم ۰.۵۸ درصدی در میان بانک‌ها و مؤسسات مالی و اعتباری کشور بوده است.

منبع روابط عمومی شرکت به‌پرداخت ملت
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.