راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

مرکز نوآوری آو با حضور معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری افتتاح شد

«مرکز نوآوری و شتابدهی آو» با حضور سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری افتتاح شد تا راه رونق استارت‌آپ‌های فعال در حوزه بازاریابی دیجیتال، تبلیغات هوشمند و برندینگ هموار شود.

مرکز نوآوری آو با تمرکز بر حوزه‌های مارکتینگ، تبلیغات و تحقیقات، بازار آینده کسب‌و‌کارها در این حوزه را برای ورود به دنیای نوآوری و فناوری‌ آماده می‌کند. این مرکز نوآوری بر بستر هلدینگ دی‌ان‌ای یونیون در کنار ۱۶ تیم فناور و استارتاپی در حوزه تبلیغات، دیجیتال مارکتینگ، تحقیقات بازار، برنامه ریزی رسانه، آموزش و مشاوره مارکتینگ و فناوری‌های پیشرفته فعالیت می‌کند.

بیش از ۴۵۰ نیروی انسانی تمام وقت و ۱۰۲۵ نیروی پاره وقت در این مجموعه فناور فعالیت می‌کنند. آو با هدف سرعت دادن به پیشرفت و تحول آفرینی در صنعت بازاریابی دیجیتال شکل گرفته است. در حال حاضر با همراهی برندهای شناخته شده نیز کار شتابدهی ایده‌های نوآورانه را دنبال می‌کند. بالغ بر ۱۲ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری برای احداث این مجموعه فناور صورت گرفته است و در سال جاری نیز ۱۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری خواهد شد.

همزمان با افتتاح مرکز نوآوری آو، ۴ خدمت استارتاپی توسط استارت‌آپ‌های دی‌ان‌ای یونیون در حوزه بازاریابی دیجیتال که به بازار عرضه شده است به دست معاون علمی و فناوری رییس جمهوری رونمایی شد.

منبع مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حامیان راه پرداخت