راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

ثبت‌نام غیرحضوری در کارگزاری مفید امکان‌پذیر شد

تازه‌واردان به بازار سرمایه از این پس می‌توانند از طریق صفحه افتتاح حساب کارگزاری مفید، کلیه مراحل ثبت‌نام را به صورت غیر حضوری طی کرده و کد معاملاتی خود را دریافت کنند.

2

متقاضیان استفاده از خدمات کارگزاری مفید می‌توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری، تمامی مراحل ثبت‌نام را به صورت اینترنتی طی کرده و کد معاملاتی خود را برای فعالیت در بازار سرمایه دریافت کنند.

طبق ابلاغیه شماره ۱۱۰۲۰۰۲۷۸ مورخ ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ مدیریت نظارت بر کارگزاران و مدیریت نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس و اوراق بهادار، شناسایی مشتریان بازار سرمایه از روش‌های الکترونیکی و غیرحضوری بلامانع اعلام شده است.

دریافت غیرحضوری کد بورسی کارگزاری مفید

کارگزاری مفید نیز با هدف حفظ سلامت مشتریان خود و در راستای رعایت هر چه بیشتر پروتکل‌های بهداشتی و توصیه‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا، امکان احراز هویت غیر حضوری و تمام‌الکترونیکی را برای کاربران جدید خود فراهم کرده است.

علاقه‌مندان به فعالیت در بازار سرمایه و استفاده از خدمات کارگزاری مفید از این پس می‌توانند از طریق صفحه افتتاح حساب کارگزاری مفید، کلیه مراحل ثبت‌نام را به صورت غیر حضوری طی کرده و کد معاملاتی خود را دریافت کنند.

جهت شروع ثبت نام دریافت غیرحضوری کد بورسی در کارگزاری مفید کافی است روی دکمه افتتاح حساب کلیک کنید.

منبع روابط عمومی کارگزاری مفید
2 نظرات
  1. میرزا می‌گوید

    کارگزاری مفید بزرگوار و محترم،، بجای کدبورسی پول سهام عدالت را واریز کن لطفا،،، من تنها دارایی ام از مال دنیا سهام عدالت بود که مجبور شدم بفروشم تا مثلا به یه زخمی بزنم حالا آنقدر منتظر ماندم که از فروختن پشیمان شدم حداقل از فروش از طریق کارگزاری مفید پشیمان شدم پول را واریز کن کد بورسی پیشکش،،
    ]

  2. ناشناس می‌گوید

    تو رو خدا پول سهام عدالت را واریز کنید ما الان نیاز داریم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.