راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

رشد کاربران تلفن بانک، اینترنت بانک، پیام کوتاه بانکی و موبایل بانک اقتصادنوین

تعداد کاربران چهار خدمت تلفن بانک، اینترنت بانک، پیام کوتاه بانکی و موبایل بانک اقتصادنوین در پایان تیرماه ۱۳۹۰ از مرز یک میلیون و ۴۵۰ هزار کاربر گذشت.

به گزارش راه پرداخت بانک، کاربران این چهار خدمت الکترونیکی بانک اقتصادنوین در حالی در پایان تیرماه به این تعداد رسید که در زمان مشابه سال قبل یک میلیون و ۱۲۲ هزار کاربر از این خدمات استفاده می‌کردند.

تعداد کاربران تلفن بانک، اینترنت بانک، پیام کوتاه بانکی و موبایل بانک اقتصادنوین در پایان تیرماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از ۳۰ درصد رشد داشته است.

بانک اقتصادنوین به عنوان نخستین بانک خصوصی جمهوری اسلامی ایران در یک دهه فعالیت خود خدمات ارزنده‌ای به مشتریان ارایه کرده است که توسعه خدمات بانکداری الکترونیکی و کاهش لزوم حضور مشتری در شعب بانک از جمله این خدمات است.

در این راستا بانک اقتصادنوین با ارایه خدمت صدور آنی کار در تمام شعب خود در کوتاه ترین زمان ممکن کارت نقدی مشتریان را صادر می‌کند ضمن اینکه نرم‌افزار موبایل بانک از طریق سیستم بلوتوث سرور به صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

علاوه بر این، سامانه جدید اینترنت بانک اقتصادنوین ابتدای سال جاری رونمایی شد. این خدمت بانک اقتصادنوین خدمات متنوعی از جمله اعلام موجودی، مشاهده صورتحساب، افتتاح حساب، انتقال وجه داخلی (عادی، مستمر و گروهی)، انتقال وجه کارت به کارت (داخلی و شتابی)، انتقال وجه بین بانکی ساتنا، انتقال وجه بین بانکی پایا (عادی و دسته‌ای)، مشاهده تسهیلات اعطایی و پرداخت اقساط، مدیریت کارت (مشاهده، انسداد، انتقال وجه و پرداخت قبض)، مدیریت چک (درخواست، ثبت مبلغ و انسداد) و گزارشات متنوع، پشتیبانی از حساب‌های ارزی را به مشتریان ارایه می‌کند.

لازم به ذکر است چندی پیش دبیرخانه پنجمین کنفرانس بانکداری الکترونیکی، سامانه اینترنت بانک اقتصادنوین را به عنوان برترین سامانه این خدمت در کشور معرفی کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.