راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

امکان پذیره‌نویسی صندوق سرمایه‌گذاری پالایشی یکم (ETF) در اپلیکیشن ایوا

2

متقاضیان خریداری واحدهای سرمایه‌گذاری ETF پالایشی یکم (صندوق قابل معامله در بورس) که فاقد کد معاملاتی هستند، می‌توانند بدون مراجعه حضوری و از طریق اپلیکیشن ایوا پذیره‌نویسی را انجام دهند.

به گزارش روابط عمومی پرداخت الکترونیک سداد، این پذیره‌نویسی از بامداد چهارشنبه، پنجم شهریورماه آغاز شده و تا پایان روز چهارشنبه ۱۹ شهریورماه ادامه دارد. در این طرح پذیره‌نویسی، سقف سرمایه‌گذاری هر شخص حقیقی (هر کد ملی ایرانی) در مجموع دو صندوق قابل معامله اول و دوم دولتی، پنج میلیون تومان و معادل ۵۰۰ واحد سرمایه‌گذاری تعیین شده است.

پذیره‌نویسی برای هر فرد دارای کد ملی، بدون محدودیت سنی امکان‌پذیر است. پس از اتمام پذیره‌نویسی و اخذ مجوز فعالیت صندوق از سازمان بورس و اوراق بهادار، سهام موضوع فعالیت این صندوق (باقی‌مانده سهام دولت در چهار پالایشگاه) با اعمال ۲۰ درصد تخفیف به متقاضیان صندوق واگذار خواهد شد.

این امکان فرصت بسیار خوبی برای ورود آحاد جامعه به سرمایه‌گذاری در سهام شرکت‌های معتبری است که دولت با هدف مردمی کردن اقتصاد و امکان دسترسی همگان به بازار سرمایه و بهر‌ه‌مند شدن از رشد این بازار، فراهم کرده است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دانلود اپلیکیشن ایوا عدد ۱ را به ۲۰۰۰۴۴۴ ارسال یا #۱*۷۳۷* را شماره‌گیری کنند.

2 نظرات
  1. حسینی می‌گوید

    سلام الان من etf از طریق ایوا خریدم ولی خب چطوری وارد پورتفو میشه
    هیچ اثری ازش نیس

  2. ناشناس می‌گوید

    الان به کارگذاری فارابی ثبت نام بکنید بعد چند روزرمز عبور رسید داخل فارابی بشین میندازه پرتقوی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.