راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

وبینار آشنایی با روش‌های واقعی درآمد از ارزهای دیجیتال و بیت‌کوین برگزار می‌شود

این روزها خیلی از مردم برای حفاظت از دارایی خود به فکر روش‌های مختلف سرمایه‌گذاری افتاده‌اند. از خرید طلا و سکه گرفته تا ذخیره‌ی دلار و خریدوفروش سهام. برخی ایرانیان نیز همگام با سایر نقاط جهان به سراغ خرید بیت‌کوین و ارزهای دیجیتال رفته‌اند. این افراد آرزو می‌کنند که‌ ای کاش زودتر سرمایه‌گذاری روی رمزارز را یاد می‌گرفتند.

از تابستان سال ۹۶ تاکنون ارزش پول ما حدوداً به یک ششم کاهش پیدا کرده است. این یعنی از سه سال قبل تاکنون شما باید درآمد خود را به شش برابر افزایش داده باشید تا بتوانید قدرت خرید خود را حفظ کنید. پس اگر نسبت به سه سال قبل خود ۶ برابر درآمد ندارید، باید به فکر راه چاره‌ای درست باشید.


برای افزایش درآمد چه باید کرد؟


خوشبختانه یکی از این راهکارها با توجه به شرایط تحریم‌شده کشور، حوزه بلاکچین و کریپتوکارنسی یا همان خریدوفروش ارزهای دیجیتال است، اما این حوزه نیز مانند هر حوزه دیگری دارای مخاطراتی است که اگر کسی بدون شناخت کافی وارد آن شود، می‌تواند باعث از دست رفتن کل سرمایه‌‌اش شود.

در حوزه ارزهای دیجیتال و بیت‌کوین، روش‌های مختلفی برای کسب درآمد وجود دارد اما در واقع فقط ۲ + ۸ روش درآمدی، واقعی هستند و ارزش وقت گذاشتن دارند. از این روش‌ها، هشت روش اول، اصلی و دو روش بعدی، فرعی هستند. بقیه روش‌هایی که تحت عنوان فاست‌ها، درآمد قطره‌ای یا درآمد به‌ازای کلیک و تماشای ویدیو معرفی می‌شوند، همگی روش‌هایی هستند که جز اتلاف وقت و انرژی، سود و درآمدی ندارند.


وبینار آشنایی با روش‌های واقعی درآمد از ارزهای دیجیتال و بیت‌کوین


در این بین عده‌ای افراد سودجو و کلاهبردار نیز هستند که به دلیل علم و دانش ناکافی افراد، روش‌هایی را تحت عنوان درآمد از ارز دیجیتال معرفی می‌کنند که هیچ‌کدام جز پرکردن جیب خودشان، هدف دیگری ندارند.

به همین علت وب‌سایت ارز دیجیتال کوین‌نیک با همکاری آکادمی فدوی و آکادمی رشد شیراز، تصمیم گرفته تا در قالب یک وبینار، روش‌های کسب درآمد واقعی از ارزهای دیجیتال را آموزش دهد. در این وبینار در ابتدا در مورد فناوری بلاکچین و جایگاه ارزهای دیجیتال در آن صحبت می‌شود و سپس به بررسی میزان سودآوری این حوزه و روش‌های کلاهبرداری مرسوم در این حوزه پرداخته می‌شود و در نهایت انواع روش‌های درآمدزایی از طریق ارزهای دیجیتال بررسی و مخاطرات و نکات مربوط به هر کدام از این روش‌ها ارائه می‌شود.

شما با شرکت در این وبینار علاوه بر کسب دانش و اطلاعات کافی در زمینه ارزهای دیجیتال، در کار خیر نیز سهیم می‌شوید چون کل هزینه‌ای که بابت این وبینار پرداخت می‌کنید به موسسه خیریه‌ی سیب سرخ پرداخت خواهد شد.

سرفصل‌های این وبینار چه هستند؟

 • بررسی تکنولوژی بلاکچین
 • بررسی جایگاه بیت‌کوین و ارزهای دیجیتال در تکنولوژی بلاکچین
 • بررسی میزان سوددهی بازارهای مالی مختلف
 • بررسی میزان سوددهی ارزهای دیجیتال و مخاطرات این حوزه
 • بررسی انواع روش‌های کلاهبرداری از طریق ارزهای دیجیتال
 • بررسی روش‌های درآمدزایی از طریق سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال و مخاطرات آن
 • بررسی روش‌های درآمدزایی از طریق ترید یا خریدوفروش ارزهای دیجیتال و مخاطرات آن
 • بررسی روش‌های درآمدزایی از طریق برنامه‌نویسی و مخاطرات آن
 • بررسی روش‌های درآمدزایی از طریق ماینینگ یا استخراج و مخاطرات آن
 • بررسی روش‌های درآمدزایی از طریق بستر فراهم شده پروژه‌های کریپتوکارنسی
 • بررسی روش‌های درآمدزایی از طریق فروش کالا و خدمات
 • بررسی قانونی بودن یا نبودن ارزهای دیجیتال در ایران

مخاطبین این وبینار چه کسانی هستند؟

 • افرادی که به فکر کسب درآمد از حوزه ارز دیجیتال و بیت‌کوین هستند.
 • افرادی که از درآمد و سرمایه‌گذاری‌های خود راضی نیستند.
 • افرادی که به فکر حفظ ارزش پول‌ها و دارایی‌های خود هستند.
 • افرادی که به فکر داشتن درآمد ارزی هستند.
 • افرادی که با روش‌های اصلی درآمدی در حوزه ارز دیجیتال و مزایا و مخاطرات هر یک آشنایی ندارند.
 • افرادی که می‌خواهند در سال ۲۰۲۰ نتایج متفاوتی بگیرند و متمایز از بقیه باشند.
 • تمام افراد علاقه‌مند به حوزه ارزهای دیجیتال و بلاک‌چین

مدرس این وبینار امید فدوی، مشاور و مدرس دوره‌های سرمایه‌گذاری و ترید ارزهای دیجیتال و بیت‌کوین است که تاکنون بیشتر از ۶۰۰ نفر در کلاس‌های حضوری او شرکت کرده‌اند. او مدرس دوره غیرحضوری نوابغ ارز دیجیتال نیز هست. این وبینار نیاز به هیچ پیش‌نیازی ندارد و تمام مطالب با جزئیات کامل بیان می‌شود. برای شرکت در این وبینار تنها به یک لپ‌تاپ یا سیستم کامپیوتری که متصل به اینترنت باشد، نیاز است.

وبینار آشنایی با روش‌های واقعی درآمد از ارزهای دیجیتال و بیت‌کوین در دو جلسه‌ی ۲ ساعته در تاریخ ۱۶ و ۲۳ مرداد از ساعت ۱۲ تا ۱۴ برگزار می‌شود. از امروز تا ۱۶ مرداد برای ثبت‌نام در این وبینار فرصت دارید.

وبینار به صورت کامل ضبط می‌شود و فیلم آن در اختیار تمام شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد. تمام روش‌های ارائه شده در این وبینار عملی هستند، اما مسلماً هر روش درآمدزایی با توجه به مخاطرات آن به درد گروهی خاص از افراد می‌خورد.

این وبینار با همکاری سه مجموعه کوین نیک، آکادمی رشد شیراز و آکادمی امید فدوی برگزار می‌شود و هدف آن صرفاً ارائه دانش و آگاهی لازم به هموطنان عزیز در مورد بازار پرنوسان و البته پرسود ارز دیجیتال است. این روزها تبلیغاتی با هدف خالی کردن جیب مردم و بزرگنمایی بیش از حد این حوزه در جریان است. ما در این وبینار با توضیح تمام کلاهبرداری‌ها و دروغ‌های تبلیغاتی، راه‌های حقیقی کسب درآمد را به شما آموزش می‌دهیم.

هزینه‌ی ثبت‌نام و شرکت در وبینار آشنایی با روش‌های واقعی درآمد از ارزهای دیجیتال و بیت‌کوین، سی‌هزار تومان است که به‌صورت آنلاین و در سایت ایسمینار پرداخت خواهد شد.

یادگیری قوانین دنیای ارز دیجیتال و چگونگی سرمایه‌گذاری در آن به همراه روش‌های مقابله با کلاهبرداری حالا به دانشی ضروری در جهان تبدیل شده است. هرکسی که می‌خواهد با خریدوفروش بیت‌کوین و باقی آلت‌کوین‌ها، از سرمایه‌ی خود محافظت کرده و آن را چند برابر کند، باید این دانش را فرا بگیرد. فراموش نکنید که بسیاری از تحلیلگران اقتصادی، جهان فردا را دنیای بلاکچین می‌نامند که ارزهای دیجیتال تنها اتاقی کوچک از آن به حساب می‌آیند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.