راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

امکان افتتاح حساب غیرحضوری طرح تسهیلات ارزان قیمت پردیس بانک سینا فراهم شد

در راستای کمک به کاهش مراجعات حضوری مشتریان عزیز و ایجاد امکان انجام امور بانکی از طریق کانا‌ل‌های غیرحضوری و ایمن، افتتاح حساب پردیس بانک سینا با اینترنت بانک میسر شد.

در راستای تحقق استراتژی بهبود شاخص‌های عملیات بانکداری اسلامی از طریق پرداخت وام قرض الحسنه در حوزه اشتغال و کارآفرینی و نیاز مصرفی افراد، طرح پردیس در این بانک اجرایی شده که با فراهم شدن امکان افتتاح حساب این طرح از طریق اینترنت بانک، مشتریان بانک سینا می‌توانند از امتیاز دریافت وام قرض الحسنه این طرح با کارمزد ۴ درصد بهره‌مند شوند.

بر اساس طرح سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت پردیس که ویژه اشخاص حقیقی و حقوقی است، متقاضیان با افتتاح حساب سپرده‌ای حداقل به مبلغ یک میلیون ریال و براساس میانگین موجودی از وام قرض‌الحسنه این طرح تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال برای توسعه کسب‌وکارهای کوچک و اشتغال‌زایی و جهت رفع نیازهای ضروری خود با کارمزد چهار درصد بهره مند شوند. به سپرده متقاضیان این طرح، سود علی‌الحساب پرداخت می‌شود.

سازمان‌ها و شرکت‌ها نیز در صورت احراز شرایط جهت استفاده از مزایای طرح پردیس بانک سینا، می‌توانند نسبت به ارائه تقاضای دریافت تسهیلات جهت کارکنان خود اقدام کنند.

منبع روابط عمومی بانک سینا
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.