راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

اعضای جدید هیات‌عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران منصوب شدند

محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات، طی احکامی جداگانه سید علی مدنی‌زاده و رضا انصاری را به‌عنوان اعضای جدید هیات‌عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران منصوب کرد.

در احکام جداگانه‌ای که از سوی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ابلاغ‌شده، آمده است: «نظر به شایستگی و تجارب ارزشمندتان در امور مدیریتی و با استناد به ماده ۱۵ اساسنامه سازمان فناوری اطلاعات، جنابعالی را به مدت دو سال به سمت عضو هیات‌عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران منصوب می‌نمایم.»

دکتر مدنی‌زاده عضو هیات‌علمی دانشگاه شریف و دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی مخابرات و سیستم‌ها از دانشگاه شریف و مدرک کارشناسی ارشد مهندسی محاسبات کامپیوتری از دانشگاه استنفورد و همچنین دکترای اقتصاد از دانشگاه شیکاگو است. سید علی مدنی‌زاده دریافت مدال برنز المپیاد جهانی ریاضی در سال ۲۰۰۰، مدال طلا و برنز ریاضی در سال‌های ۱۹۹۹ و ۱۹۹۸ و همچنین مدال برنز المپیاد ریاضی دانشجویی ۲۰۰۲ را در کارنامه خود دارد.

دکتر رضا انصاری دیگر عضو جدید هیات‌عامل سازمان نیز عضو هیات‌علمی دانشگاه اصفهان است و مدرک کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت تکنولوژی از دانشگاه علامه طباطبایی دارد. او اولین فارغ‌التحصیل مدیریت تکنولوژی ایران در سال ۱۳۸۹ است که از مهرماه ۱۳۹۰ به‌عنوان عضو هیات‌علمی دانشگاه اصفهان مشغول به کار شده و در حال حاضر به‌عنوان دانشیار این دانشگاه فعالیت دارد. نمایندگی مردم شهرستان‌های داراب و زرین دشت در دوره دهم مجلس شورای اسلامی و عضویت در کمیسیون صنایع و معادن مجلس از دیگر سوابق اجرایی او محسوب می‌شود.

منبع روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان فناوری اطلاعات ایران
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.