راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

سمینار آموزشی تحول دیجیتال ویژه مدیران بانک سینا برگزار شد

سمینار آموزشی تحول دیجیتال و کاربرد آن در صنعت بانکداری ویژه مدیران بانک سینا با هدف نزدیک‌تر شدن دیدگاه‌ها و شناخت بیشتر بانکداری دیجیتال در سطح راهبری و بهره‌مندی از دیدگاه‌های راهبردی مدیران برگزار شد.

با توجه به برنامه به‌روزرسانی طرح جامع فناوری اطلاعات این بانک به‌منظور تقویت ساختارها و پیش نیازهای فناوری‌های تحول‌آفرین و رهسپاری سفر دیجیتال بانک سینا، سمینار آموزشی یادشده به مدت سه جلسه با هدف نزدیکتر شدن دیدگاه‌ها و شناخت بیشتر بانکداری دیجیتال و نیز آشنایی با بانکداری باز و فناوری بلاکچین در سطح راهبری و همچنین بهره‌مندی از دیدگاه‌های تخصصی و راهبردی مدیران، به همت معاونت فناوری اطلاعات بانک و اساتید از دانشگاه‌های تهران و خواجه نصیرالدین طوسی برگزار شد.

بانکداری الکترونیک مفهومی است بر پایه قابلیت‌های فناورانه در صورتی که بانکداری دیجیتال مفهومی کسب‌وکاری است و از تفکر تا عملکرد تغییراتی بنیادین در کسب‌وکار بانک ایجاد می‌کند. لذا به‌منظور رهسپاری سفر دیجیتال در بانک سینا، پروژه به‌روزرسانی طرح جامع فناوری اطلاعات با رویکرد تحول دیجیتال در معاونت فناوری اطلاعات، با همکاری تیم مشاور از دانشگاه تهران از تاریخ ۷ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ آغاز شده است.

مدت این پروژه پنج ماه است و طی آن سطح بلوغ دیجیتال بانک سینا به‌صورت چابک ارزیابی، چشم‌انداز دیجیتال بانک ترسیم و پس از تحلیل شکاف، نقشه راه پروژه‌ها و اقدامات بانکداری دیجیتال تدوین خواهد شد.

منبع روابط عمومی بانک سینا
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.