راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

آغاز جشنواره پرداخت طلایی سامان برای دارندگان کارتخوان

شرکت پرداخت الکترونیک سامان به‌ منظور قدردانی از دارندگان دستگاه‌های کارتخوان سامان و در راستای نهادینه‌سازی فرهنگ بانکداری الکترونیک در کشور، جشنواره پرداخت طلایی سامان را برگزار می‌کند.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سامان، در جشنواره طلایی سامان که از اول بهمن ماه ۱۳۹۱ آغاز شده است و تا پایان تیرماه ۱۳۹۲ ادامه خواهد داشت، پذیرندگان فروشگاهی سامان، هر ماه به قید قرعه، از میلیون‌ها ریال جوایز نقدی بهره‌مند می‌شوند. بر این اساس ، پذیرندگان فروشگاهی سامان که دست‌کم ۱۵ تراکنش موفق خرید با حداقل مبلغ ۱۰۰ هزار ریال داشته و سایر امتیازهای پیش‌بینی‌شده را نیز کسب کنند، واجد شرایط شرکت در قرعه‌کشی این جشنواره خواهند بود.

این گزارش حاکی است، جوایز این جشنواره شامل دو جایزه نقدی ۲۴۰ میلیون ریالی و ۴۸ جایزه نقدی ۲۴ میلیون ریالی در هر ماه است که به‌صورت ماهانه قرعه‌کشی و تقدیم برندگان می‌شود.

دارندگان دستگاه‌های کارتخوان سامان جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص این جشنواره می‌توانند به وب‌سایت www.sep.ir مراجعه کنند یا با مرکز ارتباط با مشتریان شرکت پرداخت الکترونیک سامان به شماره ۸۴۰۸۰-۰۲۱ تماس بگیرند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.