راه پرداخت؛ پرمخاطب‌ترین رسانه فین‌تک ایران

نسخه جدید اپلیکیشن صاپ منتشر شد / امکان صدور «بیمه کرونا»، «ثبت‌نام سامانه سجام» و «ثبت‌نام و خرید واحدهای صندوق سرمایه‌گذاری ETF»

1

نسخه جدید اپلیکیشن پرداخت بانک صادرات ایران «صاپ» با امکان ثبت نام و خرید واحدهای صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله در بازار سرمایه (ETF) و تجهیز به نرم‌افزار پرداخت فطریه منتشر شد.

به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، نسخه جدید اپلیکیشن پرداخت صاپ امکان ثبت نام و خرید واحدهای صندوق سرمایه‌گذاری ETF ها را بر روی گوشی‌های تلفن همراه هوشمند فراهم کرد و همزمان با عرضه گسترده سهام دولتی شرکت‌های بزرگ بازار سرمایه تا ماه‌های آینده، شرایط خرید واحدهای این صندوق‌ها را به صورت آنلاین و غیرحضوری نیز تسهیل کرد. ارتقای نرم‌افزار پرداخت فطریه در نسخه جدید صاپ نیز در ماه مبارک رمضان مورد توجه قرار گرفته و کاربران می‌توانند با استفاده از این اپلیکیشن، فطریه خود را در پایان مبارک رمضان واریز کنند.

همچنین امکان صدور «بیمه کرونا» و «ثبت‌نام سامانه سجام» بر روی نسخه جدید اپلیکیشن پرداخت بانک صادرات ایران «صاپ» فراهم و زنجیره خدمات غیرحضوری این اپلیکیشن تکمیل شد.

در این نسخه اپلیکیشن پرداخت صاپ، دو خدمت جدید ثبت‌نام و خرید بیمه نامه کرونا بیمه سرمد و ثبت‌نام در سامانه سجام را بر روی گوشی‌های تلفن همراه هوشمند فراهم شد. بر این اساس، کاربران این اپلیکیشن می‌توانند به صورت غیرحضوری، بیمه‌نامه کرونای بیمه سرمد را برای خود و سایر افراد خانواده با سقف‌های مبلغی خریداری کنند و از پوشش‌های بیمه درمان و بیمه عمر این بیمه‌نامه بهره‌مند شوند.

کاربران صاپ همچنین به صورت مستقیم و غیرحضوری می‌توانند در سامانه جامع اطلاعات مشتریان «سجام» ثبت‌نام و کدبورسی برای معامله در بازارهای بورس و فرابورس دریافت کنند.

انتقال وجه کارت‌به‌کارت از مبدأ بانک‌های عضو شتاب، صدور آنلاین بیمه‌نامه به صورت مستقیم، خرید شارژ آنلاین/ بسته اینترنتی، فروش شارژ به صورت درون‌بانکی، پرداخت به حساب سازمان‌های خیریه و نیکوکاری، پرداخت قبوض، پرداخت قبض موبایل به صورت مستقیم، پرداخت قبوض سازمانی، گردش حساب، امکان ثبت و نگهداری تراکنش‌های پرکاربرد در لیست محبوب من، رویت گزارش تراکنش‌ها و مدیریت پروفایل مشتری از طریق منوی تنظیمات، مهمترین خدمات ارائه شده از طریق اپلیکیشن صاپ است.

همچنین با رونمایی از کیف پول و کدخوان الکترونیک اپلیکیشن پرداخت صاپ امکان تراکنش و مراوده مالی سریع و آسان بدون نیاز به حضور فیزیکی کارت‌های بانکی فعال در این اپلیکیشن فراهم شد. انتقال وجه بین دارندگان کیف پول صاپ بدون پرداخت کارمزد بانکی، پرداخت از طریق اسکن بارکد دو بعدی (QRکد) پایانه فروشگاهی در این اپلیکیشن بدون حضور فیزیکی کارت از جمله ویژگی‌های کیف پول صاپ به شمار می‌رود.

منبع روابط‌عمومی بانک صادرات ایران
1 نظر
  1. رحیم فیروزی می‌گوید

    سلام صاپ صادرات جدید امکان کارت به کارت ندارد خواهش میکنم کاری کنید که بتوان نسخه قبلی که خیلی خیلی راحت بود را جهت دانلود بگذارید ممنون میشم اگر انجام شود ارادتمندشما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.