راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

مجمع عمومی فوق العاده بانک شهر برگزار شد / ارائه به روزترین خدمات بانکی از اولویت‌های این بانک است

مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده سال‌های مالی منتهی به 1396/12/29 و 1397/12/29 بانک شهر با حضور حداکثری سهامداران این بانک با رعایت فاصله اجتماعی حاضرین در جلسه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک شهر، مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده سال‌های مالی منتهی به 1396/12/29 و 1397/12/29 بانک شهر با مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران از ساعت 14 روز سه‌‌شنبه 16 اردیبهشت ماه 1399 برگزار شد.

همچنین با توجه به ابلاغیه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان بورس و اوراق بهادار مبنی بر برگزاری مجامع با حضور حداکثر 15 نفر از سهامداران حقیقی یا حقوقی علاوه بر پیش‌بینی امکانات حضور افراد سهامدار با رعایت فاصله اجتماعی در سالن جانبی، این مراسم به صورت زنده از طریق وب‌سایت بانک شهر به آدرس shahr-bank.ir برای رویت عموم پخش شد.

بر اساس این گزارش، احمد درخشنده مدیرعامل بانک شهر طی سخنانی، گزارشی در خصوص فعالیت‌های این بانک طی دو سال اخیر حاوی استراتژی‌ها و دستاوردهای این بانک در اجرای وظایف و ارائه خدمات به عموم جامعه و بهبود وضعیت مالی بانک ارائه کرد.

درخشنده با اشاره به تداوم محبوبیت بانک شهر در میان شهروندان و مشتریان شبکه بانکی، از تلاش‌های گسترده برای خدمات رسانی به فعالان بازار سرمایه طی سال جاری خبر داد و گفت: «گسترش بانکداری الکترونیکی، حمایت از پروژه‌های عمرانی، فرهنگی و حمل‌و‌نقل کلانشهرها و ارائه به روزترین خدمات بانکی به مشتریان بانک شهر در دستور کار این بانک قرار دارد.»

براساس تصمیمات مجمع، صورت‌های مالی بانک شهر مربوط به دوره مالی سال‌های 96 و 97 با نظر به گزارش حسابرس و با حضور نمایندگان سازمان بورس تصویب و تأیید شد.

منبع روابط عمومی بانک شهر
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.