راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

چهارچوب طبقه‌بندی توکن / معرفی بخش‌های پنج‌گانه توکن‌ها و انواع اصلی هریک از بخش‌ها

0

چه بخواهید یک توکن بسازید یا آنها را ارزیابی کنید، درک تفاوت‌های آنها موضوع بسیار مهمی است. از طرفی هم جامعه بلاکچین روزبه‌روز در حال رشد و بالغ شدن است و به همین خاطر هم تاثیراتش را بیشتر و بیشتر در دنیای واقعی مشاهده می‌کنیم.

سرمایه‌گذاران، رگولاتورها، سیاستمداران و تصمیم‌گیران مشاغل همگی دنیای بلاکچین را بسیار جدی گرفته‌اند و خیلی‌هایشان درحال شکل‌گیری مواضع و استراتژی‌های خود برای بهره‌مند شدن از آن هستند. باید گفت که شفافیت و دسترسی به دانش مربوطه برای این بازیگران مهم است تا بتوانند تصمیمات خوب و آگاهانه‌ای بگیرند.

به همین خاطر تیم Untitled INC چهارچوبی را ایجاد کرده که هم انواع مختلف توکن‌های موجود را معرفی می‌کند و هم امکان طبقه‌بندی و تجزیه‌وتحلیل این توکن‌ها در ابعاد مختلف را می‌دهد و علاوه بر آن درک جزئی‌تر و بهتری از توکن‌های کریپتو به خوانندگان ارائه می‌دهد.

چهارچوبی که اینجا ارائه شده، نسخه اول چهارچوب طبقه‌بندی توکن (TCF) است و از آنجایی که فضای کریپتو به سرعت در حال رشد است انتظار می‌رود که پیشرفت‌های جدید و رویکردهای نوآورانه‌‌ای را به دفعات درخصوص توکن‌ها شاهد باشیم.

اینفوگرافیک زیر توسط راه پرداخت و با همکاری شرکت ققنوس ترجمه و بازطراحی شده است. برای مشاهده تصویر با کیفیت بالاتر روی آن کلیک کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.