راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

اپلیکیشن پرداخت موبایل سیمرغ تجارت 500 هزارتایی شد

اپلیکیشن «سِت» با ارایه سرویس‌های روزمره پرداخت و تجربه کاربری ساده و جذاب، ظرف مدت 9 ماه، مرز ۵۰۰ هزار کاربر در کافه‌بازار را رد کرد.

اپلیکیشن سِت، کیف پول الکترونیک بانک تجارت و محصولی از شرکت سیمرغ تجارت است که با شعار «نهایت همراهی در پرداخت» سرویس‌های متنوعی را به کاربران ارایه می‌دهد. سرویس‌های پرداخت مانند استعلام و پرداخت قبض، استعلام و پرداخت خلافی خودرو و موتورسیکلت، استعلام و پرداخت عوارض آزادراهی، استعلام و پرداخت طرح ترافیک (تهران) و نیز پرداخت کرایه تاکسی از جمله سرویس‌های این اپلیکیشن است. خرید شارژ، بسته‌های اینترنت و سرویس انتقال پول از دیگر خدماتی است که کاربران سِت از آن استفاده می‌کنند.

امکان شارژ کارت‌های شهروندی سیمرغ‌ تجارت و کیف پول تجارت نیز از دیگر امکانات این اپلیکیشن است که برای دارندگان گوشی‏‌های هوشمند اندرویدی مجهز به فناوری NFC قابل‌استفاده خواهد بود.

خبرخوان نیز که به‌تازگی وارد این اپلیکیشن شده یک سرویس برای اطلاع از اخبار روز است و صفحه نخست بالغ بر 30 روزنامه پرمخاطب کشور را در اختیار کاربران قرار می‏‌دهد.

سِت اواخر سال ۹۷ به‌صورت آزمایشی معرفی و نسخه رسمی آن اواخر خردادماه روانه بازار شد. هم‌اکنون نسخه بهبودیافته اندروید آن از طریق سایت اپلیکیشن ست به آدرس set-pay.app و مارکت‏‌های اندرویدی کافه‏‌بازار و گوگل پلی در دسترس کاربران است و نسخه IOS آن نیز فروردین‏‌ماه سال آینده به کاربران عرضه خواهد شد.

خدمات متنوع، رابط کاربری حرفه‌ای و ساده، بازاریابی دیجیتال و پشتیبانی قوی از عوامل موثر در رشد این اپلیکیشن طی یک سال گذشته بوده است. گفتنی است تعداد خدمات پرداختی ست به 11 خدمت فعلی محدود نمانده و در آینده نزدیک سرویس‏های متنوع دیگری نیز جهت استفاده کاربران به آن اضافه خواهد شد.

هم‌اکنون نیز جشنواره نوروزی سِت با عنوان «توسِت دارم» در شبکه‌های اجتماعی این اپلیکیشن فعال است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.