راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

حسن مختاریان، به عنوان یکی از فناوران برتر پارک فناوری پردیس انتخاب شد

در جریان هشتمین مراسم تجلیل از پیشکسوتان پارک فناوری پردیس، از فناوران برتر تقدیر شد.

حسن مختاریان، مدیر توسعه محصول شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا، دارای چهار مقاله و دو اختراع، مؤثر در تولید و توسعه سه محصول دانشی، عضو انجمن نرم‌افزارهای کاربردی و انجمن نرم‌افزارهای پیشرفته سازمانی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، عضو منتخب کمیسیون فین‌تک سازمان نظام صنفی رایانه‌ای و دارای جایزه جشنواره وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، به عنوان یکی از فناوران برتر پارک فناری پردیس انتخاب و از او تقدیر شد.

سوابق برجسته تحصیلی و آموزشی، مقالات و کتب تألیفی، تجربه کاری برجسته و مهم در حوزه فناوری و نوآوری، نقش فرد در تولید و توسعه خدمات یا محصولات شرکت (مهم‌ترین معیار)، افتخارات و جوایز علمی و تخصصی داخلی و بین‌المللی، عضویت در مجامع، انجمن‌ها و تشکل‌ها و بنیادهای علمی و تخصصی داخلی و بین‌المللی، معیارهای انتخاب فناوران برتر در این رویداد بود.

انتخاب فناوران و برگزیدگان پس از معرفی تعدادی از متخصصان توسط شرکت‌ها و بررسی سابقه علمی و فناوری و دستاوردهای نوآورانه آنها، توسط اداره کل ترویج و توسعه خوشه‌های نوآوری پارک فناوری پردیس برگزار شد که در نهایت چهار نفر به عنوان فناور برتر انتخاب شدند.

طی این رویداد که برای نخستین بار و در هشتمین آیین تقدیر از پیشکسوتان پارک فناوری پردیس اجرا شد، چهار فناور برتر معرفی شدند و مورد تقدیر قرار گرفتند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.