راه پرداخت؛ پرمخاطب‌ترین رسانه فین‌تک ایران

حسن مختاریان، به عنوان یکی از فناوران برتر پارک فناوری پردیس انتخاب شد

0

در جریان هشتمین مراسم تجلیل از پیشکسوتان پارک فناوری پردیس، از فناوران برتر تقدیر شد.

حسن مختاریان، مدیر توسعه محصول شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا، دارای چهار مقاله و دو اختراع، مؤثر در تولید و توسعه سه محصول دانشی، عضو انجمن نرم‌افزارهای کاربردی و انجمن نرم‌افزارهای پیشرفته سازمانی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، عضو منتخب کمیسیون فین‌تک سازمان نظام صنفی رایانه‌ای و دارای جایزه جشنواره وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، به عنوان یکی از فناوران برتر پارک فناری پردیس انتخاب و از او تقدیر شد.

سوابق برجسته تحصیلی و آموزشی، مقالات و کتب تألیفی، تجربه کاری برجسته و مهم در حوزه فناوری و نوآوری، نقش فرد در تولید و توسعه خدمات یا محصولات شرکت (مهم‌ترین معیار)، افتخارات و جوایز علمی و تخصصی داخلی و بین‌المللی، عضویت در مجامع، انجمن‌ها و تشکل‌ها و بنیادهای علمی و تخصصی داخلی و بین‌المللی، معیارهای انتخاب فناوران برتر در این رویداد بود.

انتخاب فناوران و برگزیدگان پس از معرفی تعدادی از متخصصان توسط شرکت‌ها و بررسی سابقه علمی و فناوری و دستاوردهای نوآورانه آنها، توسط اداره کل ترویج و توسعه خوشه‌های نوآوری پارک فناوری پردیس برگزار شد که در نهایت چهار نفر به عنوان فناور برتر انتخاب شدند.

طی این رویداد که برای نخستین بار و در هشتمین آیین تقدیر از پیشکسوتان پارک فناوری پردیس اجرا شد، چهار فناور برتر معرفی شدند و مورد تقدیر قرار گرفتند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.