راه پرداخت؛ پرمخاطب‌ترین رسانه فین‌تک ایران

دومین جشنواره فین‌تک فارم بانک کشاورزی با محوریت نوآوری در فناوری‌های مالی و بانکی برگزار می‌شود

0

در سال‌های اخیر، کسب‌وکارهای نوآورانه و مبتنی بر تکنولوژی فین‌تک در ایران رشد قابل‌توجهی داشته و با توجه به ظرفیت موجود می‌توانند تحول عظیمی در صنعت بانکداری و سایر حوزه‌های اقتصای کشور ایحاد کنند. در همین راستا بانک کشاورزی با مشارکت شرکت آسان پرداخت (آپ) دومین جشنواره کسب‌وکارهای فین‌تک با عنوان FintechFarm را در روزهای ۲۹ و ۳۰ بهمن ماه فین‌تک برگزار می‌کند.

این رویداد با هدف ارائه راهکارهای خلق ارزش در اقتصاد کشاورزی در شش محور اصلی «پرداخت (Payment)»، «وام‌دهی و قرض‌دهی (Lendtech)»، «تأمین مالی جمعی (Crowdfunding)»، «مدیریت سرمایه (Wealthtech)»، «رمزارزها (Cryptocurrency)» و «بلاکچین (Blockchain)» برگزار می‌شود.

در این رویداد صاحبان ایده و محصولات نوآورانه در حوزه فین‌تک با یکدیگر به رقابت پرداخته و در پایان طرح‌های برتر خدمات و محصولات خود را در نمایشگاهی که به همین منظور در بانک کشاورزی برگزار می‌شود، ارائه خواهند داد. همچنین طرح‌های برتر از جوایز نقدی و مزایای ویژه برای تعامل با بانک کشاورزی و اکوسیستم کارآفرینی کشور بهره‌مند می‌شوند.

شرکت در این رویداد رایگان است و علاقه‌مندان به حضور در این جشنواره می‌توانند تا تاریخ ۲۰ بهمن‌ماه با مراجعه به وب‌سایت بانک کشاورزی به آدرس bki.ir طرح‌ها و ایده‌های نوآورانه خود را ثبت کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.