راه پرداخت؛ پرمخاطب‌ترین رسانه فین‌تک ایران

هم‌پات ایران کیش چه امکاناتی ارائه می‌دهد؟

0

اوایل سال ۹۵ بود که از محصول MPOS یا همپات ایران کیش رونمایی شد. محصولی که بارها در نمایشگاه‌های مختلف به نمایش درآمد. ایران کیش نخستین شرکتی بود که موفق به کسب مجوزهای لازم در عرصه این محصول شد و آن را وارد بازار کرد.

به گزارش روابط عمومی ایران‌ کیش، M-POS یا هم‌پات نسخه جدید کارت‌خوان فروشگاهی محسوب می‌شود که از طریق اتصال به موبایل یا تبلت و… امکان انجام تراکنش بانکی را ایجاد کرده است.

درواقع هم‌پات ایران کیش، برگرفته از یک نرم‌افزار قابل نصب بر روی دستگاه‌های موبایل و یا تبلت در قالب سیستم‌های مبتنی بر اندروید و IOS و برای پرداخت‌های الکترونیک هستند، پذیرنده، مغازه‌دار یا فروشنده از طریق این نرم‌افزار و همین طور یک دستگاه مشابه با موبایل که در کنار نرم‌افزار قرار گرفته است می‌تواند عملیات پرداخت انجام دهد.

استفاده از این مدل کارت‌خوان، برای اشخاصی که دارای مشاغل سیار هستند کاربرد عملیاتی بیشتری دارد؛ چرا که حمل‌ونقل این دستگاه به راحتی انجام می‌شود. دستگاه هم‌پات ایران کیش این امکان را فراهم می‌کند تا با وارد کردن کارت مشتری و رمز و سپس ارتباط بین نرم‌افزار موبایلی (نصب شده برروی موبایل یا تبلت) فرایند تراکنش صورت بگیرد. در کنار آن محصولات فراوانی می‌توانند با ارتباط با MPOS های ایران کیش به تولید برسند.

به عبارتی علاوه براینکه از MPOS می‌توان به عنوان یک محصول فروشگاهی استفاده کرد  با کمک آن، نرم‌افزارهای دیگری نیز قادر خواهند بود مورد بهره‌برداری قرار گیرند. پایانه‌های M-POS  ایران کیش هزینه‌ای به مراتب ارزان‌تر از پایانه‌های موجود دارند.

هزینه آموزش کاربران به سبب فراگیری در به‌کارگیری تبلت‌ها و تلفن‌های هوشمند تا حد زیادی کاهش خواهد داشت. این محصول فرصت بسیار مناسبی برای شرکت‌های پرداخت ایجاد می‌کند تا در چارچوب کاهش در هزینه‌های مربوط به رسید تراکنش (حذف رسید کاغذی) اقدام کنند.

افزایش سرعت انجام تراکنش و سیار بودن هم‌پات موجب کارایی آن شده است. امکان ارسال رسید توسط پیامک و یا ایمیل نیز وجود دارد. گفتنی است MPOS های ایران کیش از بعد نرم‌افزاری از امنیت بسیار ایده‌آلی برخوردار هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.