راه پرداخت؛ پرمخاطب‌ترین رسانه فین‌تک ایران

سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند با حمایت شرکت پرداخت الکترونیک سداد برگزار می‌شود

0

سومین رویداد تهران هوشمند، ۱۸ و ۱۹ آذرماه ۱۳۹۸ در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران آغاز به کار می‌کند و شرکت پرداخت الکترونیک سداد حامی این رویداد است.

این رویداد که با حضور جمعی از متخصصان شهر هوشمند، مدیران ارشد شهرداری‌ها، اعضای شورا‌های اسلامی شهرها، چندتن از وزرا و مدیران ارشد دولت و شهرداران تعدادی از کلانشهرهای دنیا همراه است، موضوع مهم و استراتژیک شهر هوشمند را در دستور کار خود قرار داده است.

رویداد «تهران هوشمند» توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران و مرکز تهران هوشمند با‌ تاکید بر نقش داده‌ها در توسعه و مدیریت شهرهای هوشمند برگزار خواهد شد که برنامه‌های متعددی را دربر می‌گیرد.


نشست تخصصی «اقتصاد دیجیتال چگونه بر شکل‌گیری تهران جدید مؤثر خواهد بود؟» روز ۱۸ آذر و در سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند برگزار خواهد شد.


از سخنرانان این رویداد محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، پیروز حناچی، شهردار تهران، سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور و رئیس ملی بنیاد نخبگان و محمد فرجود، مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران هستند.

برپایی نشست‌های تخصصی داخلی و بین‌المللی با حضور فعالان و بازیگران اصلی شهر هوشمند، سایر مراکز استانی کشور و شهرهای بین‌المللی پیشرو در این زمینه، کارگاه‌های ارائه محصول و معرفی خدمات با مشارکت استارت‌آپ‌های برتر کشور در زمینه مدیریت شهری از جمله رویدادهای دو روز برپایی این همایش است.


اگر می‌خواهید مطالبی که درباره همایش تهران هوشمند در راه پرداخت تولید شده را مشاهده کنید کافی است عبارت «همایش تهران هوشمند» را در کادر زیر تایپ و جست‌وجو را کلیک کنید.


علاقه‌مندان جهت شرکت در این رویداد می‌توانند از طریق این لینک ثبت‌نام کنند. درصورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۵۴۵۱۲ داخلی ۴ تماس بگیرید یا به سایت تهران هوشمند مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.