راه پرداخت؛ پرمخاطب‌ترین رسانه فین‌تک ایران

سامانه‌های «صیاد»، «سپام» و «سپند» جوایز مسابقات برترین طرح‌های تجارت الکترونیک آسیا را کسب کردند

0

شرکت خدمات انفورماتیک موفق شد جوایز مسابقات برترین طرح‌های تجارت الکترونیک آسیا eASIA Award را برای سامانه‌های «صیاد»، «سپام» و «سپند» کسب کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات انفورماتیک، سه سامانه یادشده در مسابقات دوسالانه برترین طرح‌های تجارت الکترونیک آسیا مفتخر به کسب رتبه‌های برتر در بخش‌های مختلف شدند.

بنابراین گزارش، سامانه صیاد (صدور یکپارچه الکترونیکی دسته‌چک) مقام نخست برترین طرح بخش «تسهیل تجاری»، سامانه سپند (پرداخت نظام‌مند دوره‌ای) رتبه دوم برترین طرح بخش «تحول دیجیتال- بخش دولتی» و سامانه سپام (پیام‌رسان الکترونیکی مالی) مقام دوم برترین طرح بخش «خلق فرصت‌های دیجیتال» را به خود اختصاص دادند.

سامانه صیاد به منظور یکپارچه‌سازی صدور دسته‌چک‌های بانکی در سراسر کشور ایجاد شده است؛ سپند سامانه برداشت مستقیم و مدیریت مجوزهای پایا در کشور بوده و سپام به منظور ارائه سرویس اتصال بانک‌ها به یکدیگر جهت تبادل پیام‌های ریالی و ارزی پیاده‌سازی شده است.

مرحله نهایی مسابقات eASIA Award 2019 هفته گذشته در کشور تایلند برگزار شد و طرح‌های ارسالی از کشورهای عضو اجلاس AFACT در چهار گروه اصلی شامل «تسهیل تجاری»، «تحول دیجیتال – بخش دولتی»، «تحول دیجیتال – بخش خصوصی» و «خلق فرصت‌های دیجیتال» با هم به رقابت پرداختند.

شورای تسهیل تجاری و کسب‌وکار الکترونیکی در آسیا و اقیانوسیه (Asia Pacific Council for Trade Facilitation and Electronic Business) موسوم به ایفکت (AFACT)، سازمانی غیردولتی است که در آن، نمایندگان کشورهای عضو و کارشناسانی از بخش خصوصی در منطقه آسیا و اقیانوسیه به صورت تخصصی در زمینه تسهیل تجاری و تجارت الکترونیکی فعالیت می‌کنند.

شرکت خدمات انفورماتیک در دوره‌های قبلی مسابقات فوق‌الذکر نیز توانسته بود با ارائه سامانه‌های تشخیص تقلب، چکاوک و شاپرک رتبه‌های برتر را به خود اختصاص دهد. 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.