راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

همکاری بانک ملت و ایرانسل در اتوبوس‌های شگفت‌انگیز

اتوبوس شگفت‌انگیز بانک ملت و ایرانسل، برای اولین بار با همکاری دو برند بزرگ کشور در شهرهای چهار استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اصفهان و فارس فعالیت خود را آغاز کرد.

اتوبوس شگفت‌انگیز بانک ملت و ایرانسل نمونه جالبی از تبلیغات جدید است و هم‌اکنون یکی از اتوبوس‌ها پس از توقف در شهرهای میانه، بستان‌ آباد ، سراب و اهر به شهر تاریخی تبریز رسیده است و اتوبوس دیگر پس از توقف در شهرهای آران و بیدگل، کاشان، شاهین شهر، نجف آباد، لنجان، مبارکه در کنار سی‌وسه پل اصفهان فعالیت خود را ادامه می‌دهد.

شارژ و اتصال کیف پول بانک ملت (کارت سوخت) از طریق پایانه‌های فروشگاهی بی‌سیم بانک ملت، تشویق مردم برای استفاده از خدمات باشگاه مشتریان بانک ملت و فروش سیم‌کارت‌های دوقلوی ایرانسل فعالیت اصلی این اتوبوس‌ها است.
مسیر فعالیت اتوبوس شگفت‌انگیز در آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی به ترتیب میانه، بستان آباد، سراب، اهر، تبریز، مرند، شبستر، اسکو، آذرشهر، بناب، مراغه، تکاب، شاهین دژ، بوکان، میان‌دوآب، مهاباد، سردشت، پیران‌ شهر، نقده، ارومیه، سلماس، خوی و ماکو و مسیر اصفهان و فارس آن به ترتیب آران و بیدگل، شاهین شهر، نجف آباد، لنجان، مبارکه، اصفهان، شهرضا، آباده، اقلید، مرودشت، سپیدان، ممسنی، کازرون، شیراز، فیروزآباد، جهرم، فسا، نی ریز، داراب، لارستان خواهد بود.

منبع: www.bima.ir

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.