راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

ضرورت خلاقیت در سرویس در همایش فناوری اطلاعات

دبیر شورای سیاست‌گذاری ششمین همایش ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: با توسعه دانش ارتباطات و اطلاعات و نیاز روزافزون به تولید محتوا و ارائه خدمات متنوع‌تر در این حوزه، دبیرخانه دائمی همایش ارتباطات وفناوری­اطلاعات درنظر دارد موضوع ششمین همایش ارتباطات وفناوری اطلاعات را به «خلاقیت و نوآوری درسرویس و محتوا» اختصاص دهد.

دکتر داود زارعیان افزود: در این همایش که اسفند‌ ماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد، ظرفیت‌ها و توانمندی‌های موجود در کشور در بخش تولید محتوا و ارائه سرویس بررسی شده و آسیب‌شناسی کارشناسی از وضعیت فعلی آن ارائه خواهد شد.

وی ادامه داد: همچنین اساتید، صاحب‌نظران و متخصصان این حوزه در خصوص جدیدترین دستاورد‌ها و نوآوری‌های کاربردی اخیر در ارائه سرویس و تولید محتوا به ارائه مقاله خواهند پرداخت.

دکتر زارعیان با بیان اینکه خلاقیت و نوآوری در سرویس و محتوا نیاز امروز همه دستگاه‌‌های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی کشور است،از همه فعالان این حوزه دعوت کرد تا مشارکتی فعالانه در این همایش داشته باشند. دبیر شورای سیاست‌گذاری ششمین همایش ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: بزودی محورهای اصلی این همایش اعلام خواهد شد.

گفتنی است پیش از این پنج دوره همایش ارتباطات و فناوری اطلاعات با موضوعات  مدیریت ICT، مدیریت و راهبری دیتاسنتر، شبکه نسل آینده (NGN)، تجارت الکترونیک در فضای شبکه‌های نسل آینده  و رگولاتوری برگزار شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.