راه پرداخت؛ پرمخاطب‌ترین رسانه فین‌تک ایران

امکان تهیه بیمه مسافرتی با پوشش حوادث تروریستی در اپلیکیشن آپ فراهم شد

0

شرکت آسان پرداخت پرشین در اپلیکیشن خود برای جلوگیری از خطرات احتمالی در سفر عتبات بیمه مسافرتی با پوشش حوادث تروریستی را تهیه کرده است.

به‌گزارش روابط عمومی آپ، در سفر عتبات، می‌توانید از طریق اپلیکیشن آپ بیمه مسافرتی با پوشش حوادث تروریستی تهیه کنید.

سفرهای زیارتی برای بسیاری از ما، با آرامش روحی و معنوی بسیاری همراه است. از این رو نکته قابل توجه ایجاد آرامش و امنیت بوده تا در طول سفر دچار مشکلی نشده و با خیال راحت به زیارت بپردازیم. برخی از شهرهای زیارتی خارج از کشور علیرغم قداست و پاکی شان مکانی نا امن با توجه به شرایط سیاسی و اجتماعی هستند.

بنابراین لازم است زمانی که برای زیارت به این شهر‌ها سفر می‌کنیم به فکر مقابله با مشکلاتی که ممکن است با آن روبه‌رو شویم باشیم. بیشترین خطری که مسافرین این شهر‌ها را تهدید می‌کند، نگرانی از حوادث احتمالی ناشی از اقدامات تروریستی و همچنین جنگ و شورش است.

بیمه مسافرتی طرح عتبات گزینه‌ای مناسب برای مواجهه با این خطرات است که طرح خطرات احتمالی در کشور عراق را تحت پوشش قرار می‌دهد، این درحالی‌ است که خطرات ذکر شده در این طرح جزء استثنائات در بیمه مسافرت خارجی است و صرفا در این طرح پوشش داده می‌شود.

تنها عاملی که در تعیین نوع بیمه مسافرتی عتبات نقش دارد مدت زمان سفر بوده که بسته به مدت زمانی که بیمه‌گزار بخواهد تحت پوشش بیمه مسافرتی باشد، نوع بیمه متغیر است.

تعهدات این طرح شامل خطراتی است که ممکن است در سفر‌های زیارتی با آن مواجه شوید:

۱-پرداخت هزینه بستری در بیمارستان و معالجات پزشکی ( به استثناء هزینه‌های زیبایی، بیماری‌هایی که از قبل سابقه داشته باشند.)

۲-انتقال بیمه‌شده به نزدیکترین مرکز درمانی در اثر حادثه و یا بیماری، هماهنگی‌های لازم در جهت انتقال بیمه‌شده به مرکز درمانی مجهزتر، استفاده از آمبولانس هوایی و یا بازگرداندن بیمه شده به ایران در صورت نیاز با احتساب بند یک

۳-بازگرداندن جسد بیمه‌شده متوفی به ایران در صورت فوت او درخارج از کشور

۴-پرداخت هزینه بازگشت غیر منتظره بیمه‌شده به‌دلیل مسائل حاد پزشکی و یا فوت بستگان در صورتی‌که نتواند از بلیت اصلی برای بازگشت استفاده کند.

۵-ارسال داروهای ضروری با تائید پزشکی به کشوری که بیمه‌شده درآن بستری است.

۶-راهنمایی و کمک رسانی به بیمه شده در صورت سرقت و یا مفقود شدن مدارک مسافرتی وی.

۷-فوت و نقص عضو

۸-فوت و نقص عضو در اثر حوادث تروریستی

برای تهیه این بیمه مسافرتی می‌توانید پس از واردشدن در اپلیکیشن آپ طبق مراحل زیر عمل کنید.

با واردشدن به قسمت بیمه، گزینه «ویژه عتبات» را انتخاب می‌کنید.

پس از آن نوع بیمه خود را طبق مشخصات زیر انتخاب می‌کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.