راه پرداخت؛ پرمخاطب‌ترین رسانه فین‌تک ایران

تفاهم‌نامه به‌پرداخت ملت و توانیر با هدف سهولت در پرداخت قبوض الکترونیکی منعقد شد

0

همزمان با اجرای طرح ملی قبض سبز و آغاز سال تحصیلی جدید، شرکت به‌پرداخت ملت تفاهم‌نامه‌ای جهت سهولت در پرداخت قبوض برق از طریق سامانه الکترونیکی با شرکت‌های توزیع نیروی برق تمام استان‌های کشور امضا کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت به‌پرداخت ملت، شرکت به‌پرداخت ملت، شرکت توانیر و شرکت‌های توزیع برق کشور از محل صرفه‌جویی در اجرای طرح ملی حذف قبوض کاغذی برق و در قالب یک برنامه خیرخواهانه، نسبت به اهدای لوازم‌التحریر به‌ویژه دفتر مشق کاغذی به دانش‌آموزان کم‌بضاعت در کشور اقدام می‌کنند.

براساس گزارش فوق شرکت به‌پرداخت ملت با ارائه خدمات الکترونیکی پرداخت صورت‌حساب برق مصرفی مشترکان در بستر اپلیکیشن سکه، ضمن عقد تفاهم‌نامه با شرکت توانیر در طرح خیرخواهانه تأمین مایحتاج تحصیلی دانش‌آموزان کم‌بضاعت کشور مشارکت کرده است.

اپلیکیشن سکه شرکت به‌پرداخت ملت در طرح «قبض سبز» امکان استعلام و پرداخت سریع و آنلاین قبوض برق را برای انواع گوشی‌های اندروید و ios فراهم کرده است.

برای استفاده از این سرویس می‌توان پس از نصب و راه‌اندازی اپلیکیشن سکه با انتخاب منو پرداخت قبض و نیز انتخاب استعلام قبض برق، با وارد کردن شناسه قبض از میزان برق مصرفی و مبلغ آن مطلع شده و در ادامه با واردکردن اطلاعات کارت بانکی، مبلغ آن را به‌سهولت پرداخت کرد.

علاقه‌مندان به استفاده از خدمات اپلیکیشن سکه می‌توانند آن را از این لینک دانلود و نصب کنند؛ کاربران پس از دانلود و نصب اپلیکیشن و بازکردن برنامه، ابتدا باید شماره همراه خود را وارد کنند تا کد فعال‌سازی برایشان ارسال شود، سپس آنها می‌توانند با واردکردن کد فعال‌سازی وارد صفحه نخست اپلیکیشن شوند.

گفتنی است که با این کار سالانه از قطع شدن معادل ۱۲ هزار اصله درخت جلوگیری می‌شود که با تغییر روش ارائه صورتحساب برق به مشترکین به‌صورت الکترونیکی، کمک بزرگی به حفظ محیط زیست خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.