رویدادها نوآوری (Innovation) پی‌تک (PayTech) کسب‌وکارها

شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در سومین نمایشگاه سوخت چه محصولاتی را معرفی کرد؟

شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی با هدف معرفی محصولات و خدمات خود به نام‌های دستگاه پرداخت بر روی نازل سوخت (pay at the pumb)، پایانه پرداخت بهای سوخت (pay station)، دستگاه خودپرداز – خوددریافت (CRS)، دستگاه کیوسک غیر نقدی (Cashless)، سامانه مدیریت توزیع فرآورده، کنترل و مانیتورینگ مخازن (دیسپَچینگ)، سامانه جدید مدیریت مالی جایگاه سوخت، سامانه مدیریت در حوزه برندینگ (شرکت‌های برند) و نرم افزار همیار پشتیبان در سومین نمایشگاه تخصصی بین المللی جایگاه‌های سوخت و صنایع وابسته شرکت کرد.

ببینید: رقابت شرکت‌های حوزه پرداخت در ارائه راهکار مناسب به جایگاه‌های سوخت کشور

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت یاس ارغوانی، حضور نسل جدید خدمات و محصولات پرداخت الکترونیکی در جایگاه‌های سوخت این شرکت، مورد توجه و استقبال زیادی از جانب جایگاه‌داران، شرکت‌های مطرح و فعال در حوزه سوخت و کسب‌وکار در این همایش، قرار گرفت.

همچنین مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، معاونین و مدیران ارشد شرکت‌های سوخت، شرکت به‌پرداخت ملت و شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی از محصولات و خدمات این شرکت بازدید کردند. لازم به ذکر است به‌دلیل حضور و مشارکت شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در این نمایشگاه، لوح تقدیری از طرف برگزار کنندگان نمایشگاه به شرکت اهدا شد.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

اتاق خبر راه پرداخت همه مطالب و خبر‌های مهم فین‌تک ایران را رصد و منتشر می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید