راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

دومین کنفرانس طراحی تجربه کاربری با حضور طراحان حوزه سرویس‌های مالی برگزار می‌شود

کنفرانس طراحی تجربه کاربری UserX هر ساله با هدف انتقال تجربیات و یافته‌های جدید در حوزه طراحی تجربه کاربری برگزار می‌شود. این کنفرانس یکی از بزرگترین گردهمایی‌های تخصصی طراحان تجربه کاربری در کشور است و جمعی از برترین متخصصان و طراحان محصول و تجربه کاربری، یافته‌های جدید خود درباره جنبه‌های مختلف طراحی کاربرمحور را با سایر علاقه‌مندان به اشتراک می‌گذارند.

دومین کنفرانس طراحی تجربه کاربری UserX2019 در تاریخ ۱۸ و ۱۹ مهرماه با حضور بیش از ۳۰۰ نفر از طراحان تجربه کاربری، طراحان محصول، مدیران محصول و نوآوران در حوزه سرویس‌های مالی (فین‌تک) در دانشگاه تربیت مدرس برگزار خواهد شد و در آن چگونگی استفاده از تکنولوژی‌های نوین و اصول طراحی مبتنی بر تجربه، با هدف ساده سازی خدمات مالی برای کاربران مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

مخاطبان اصلی رویداد مدیران سرویس‌های مالی، طراحان تجربه کاربری، طراحان محصول، مدیران محصول و طراحان گرافیک و رابط کاربری هستند. از مهمترین محورهای رویداد می‌توان به تجربه کاربری و بانکداری نوین، طراحی خدمات مالی، دسترس‌پذیری و کاربردپذیری در محصولات fintech، فرآیندها و استراتژی طراحی محصولات حوزه مالی، مدیریت مالی شخصی، طراحی تجربه در حوزه‌های مالی شامل بورس، خدمات پرداخت و تجربه کاربری در اینترنت اشیا و حوزه‌های مالی اشاره نمود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در رویداد می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.

همراهان محترم راه پرداخت می‌توانند با کد تخفیف ۳۰ درصدی way2pay در این رویداد شرکت کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.