راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

نسخه جدید همراه بانک دی ارائه شد

نسخه جدید(۲.۴ )همراه بانک دی با قابلیت نصب در گوشی تلفن همراه و ارائه خدمات متنوع الکترونیکی در اختیار مشتریان بانک دی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی بانک دی، ” همراه بانک دی” سامانه‌ای است که مشتریان می‌توانند با نصب نرم افزار لازم بر روی تلفن همراه، خدمات بانکداری الکترونیکی را در طول شبانه روز و از طریق تلفن همراه خود دریافت کنند.

براین اساس، همراه بانک دی در خصوص اطلاعات حساب بانکی خدمات متنوعی نظیر درخواست صورت حساب، انتقال وجه به حساب خود، انتقال وجه بین حساب دیگران، انتقال وجه بین بانکی از طریق پایا، دریافت اطلاعات وام، اعلام مفقودی کارت، پرداخت اقساط تسهیلات(اقساط بانک دی و سایر بانک ها)، استعلام چک، پرداخت قبض و خرید شار‍ژ سیم کارت (ایرانسل و همراه اول)را به مشتریان ارائه می دهد.

همچنین این سامانه درخصوص کارت های عضو شتاب امکان دریافت مانده کارت شتابی را نیز فراهم می‌آورد.

از دیگر خدمات همراه بانک، دریافت اطلاعات سه شارژ آخر، استعلام نرخ ارز، دریافت شناسه شبا حساب، دریافت آخرین پاسخ و دریافت رمز حساب می باشد.

متقاضیان می توانند با مراجعه به وب سایت بانک دی به آدرس www.bank-day.ir و ورود به بخش همراه بانک، اطلاعات مربوط به نرم افزار خدمات بانک و نحوه نصب و راه اندازی آن را دریافت نمایند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.