راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

اپلیکیشن «همراه کارت» امکان مشارکت در کمپین‌های نیکوکاری را فراهم کرد

همراه کارت، اپلیکیشن بانکداری الکترونیکی شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا است. این اپلیکیشن بستری را برای انجام امور خیریه فراهم کرده است.

در سراسر دنیا موسساتی وجود دارند که کار آنها تامین سرمایه است. این موسسات صرفا محدود به تامین سرمایه برای کسب‌وکارها نیستند، بلکه در امور خیریه نیز از این نوع سرمایه‌گذاری‌ها استفاده می‌شود. برای مثال Youhelp یک موسسه خیریه جهانی است که غالباً از کمک‌های مردم برای تامین نیازهای کودکان استفاده می‌کند. مثلا در این موسسه کمپینی در زمینه راه اندازی سیستم حمل‌ونقل برای دانش آموزان اوتیسم ایالت ماسوچوست، در سال تحصیلی 2018-2019 راه اندازی شد و افراد مختلف از سراسر دنیا به مقدار دلخواه در این کار خیر سهیم شدند.

اپلیکیشن «همراه کارت» که در زمینه ارائه خدمات روزمره بانکی فعالیت می‌کند؛ به کمک بخش نیکوکاری بستری برای انجام امور خیریه را فراهم کرده است. در این اپلیکیشن کاربران می‌توانند علاوه بر کمک به خیریه‌های شناخته شده‌ای مانند موسسه محک و آسایشگاه کهریزک، در کمپین‌های نیکوکاری نیز شرکت کنند. در این کمپین‌ها به طور مشخص برای یک موضوع خاص مانند تجهیز آزمایشگاه و یا کتابخانه یک واحد آموزشی در مناطق محروم اقدام به جمع‌آوری کمک‌های مردمی می‌شود.

ببینید: همه چیز درباره اپلیکیشن همراه کارت

«همراه کارت» که تقریباً هر ماه یک کمپین برای امور خیریه تعریف می‌‌کند، قصد دارد به زودی امکانات دیگری را نیز برای امور خیریه فراهم کند. امکان پرداخت قبض‌های خدماتی مثل قبض تلفن ثابت خانواده‌های نیازمند یکی از این قابلیت‌ها است.

این اپلیکیشن قابل‌استفاده روی سیستم‌عامل‌های Android، iOS و WindowsPhone است. برای دانلود این اپلیکیشن می‌توانید از طریق کافه بازار،گوگل‌پلی، microsoft و همچنین از طریق سایت همراه کارت اقدام کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.