راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

ارایه سه خدمت جدید از طریق اینترنت بانک اقتصادنوین

به منظور افزایش رضایت‌مندی مشتریان، بانک اقتصادنوین خدمات جدیدی از طریق درگاه اینترنت بانک ارایه می‌کند.

به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، از این پس سه خدمت فروش شارژ سیم‌ کارت‌های اعتباری، پرداخت اقساط شرکت لیزینگ و کمک‌های مردمی از طریق اینترنت بانک اقتصادنوین به مشتریان ارایه می‌شود.

براین اساس مشتریان این بانک از این پس می‌توانند با بهره‌مندی از اینترنت بانک اقتصادنوین نسبت به خرید شارژ خطوط اعتباری تلفن همراه اپراتورهای همراه اول و ایرانسل، پرداخت اقساط شرکت لیزینگ اقتصادنوین و کمک‌های مردمی به مراکز بهزیستی، کمیته امداد و زلزله‌زدگان آذربایجان اقدام کنند.

 

لازم به ذکر است بانک اقتصادنوین موفق شده در حوزه امنیت خدمات الکترونیکی نیز به موفقیت‌های چشمگیری دست یابد، به عنوان مثال چندی پیش در خدمت اینترنت بانک اقتصادنوین کیبورد مجازی ایجاد شد، که این کیبورد ضریب امنیت تراکنش‌های این خدمت را در حد استانداردهای بین‌‌المللی قرار داده است ضمن اینکه در نسخه جدید اینترنت بانک اقتصادنوین چهار حالت رمز عبور طراحی شده است. همچنین در راستای ایجاد امنیت بیشتر، در خدمت اینترنت بانک اقتصادنوین ثبت رمز دوم برای انتقال وجه الزامی است.

عملکرد با کیفیت اینترنت بانک اقتصادنوین موجب شد که هیات داوری پنجمین کنفرانس بین‌المللی بانکداری الکترونیکی خدمت اینترنت بانک اقتصادنوین را به عنوان برترین خدمت بانکی در این بخش در کشور معرفی کند.

مشتریان اینترنت بانک اقتصادنوین برای آگاهی از جزییات خدمات قابل ارایه این خدمت و چگونگی استفاده از این خدمات می‌توانند به سایت اینترنتی این بانک به آدرس www.enbank.ir مراجعه کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.