راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

نسخه ویژه اپلیکیشن بله با عنوان بله‌فشان با 20 قابلیت جدید منتشر شد

نسخه ویژه اپلکیشن بله با نام بله‌فشان با ارائه بیش از 20 قابلیت جدید با رویکرد توسعه ابزارهای پیام‌رسانی برای پلتفرم اندروید منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت داده‌‎ورزی سداد، کاربران این اپلیکیشن پس از نصب یا به‌روزرسانی نرم‌افزار از طریقکافه بازاریا گوگل‌پلی می‌توانند از خدماتی شامل ارسال گیف و تبدیل ویدیو به گیف، ایجاد رسانه‌های مشترک (فیلم، عکس و …) در پروفایل شخص،کانال و گروه و همچنین مشاهده یا حذف حافظه‌ اشغالی توسط فایل، فیلم، مستندات و صوت‌ بهره‌مند شود.

ویرایش عکس قبل از ارسال و امکان ارسال فایل اصلی آن، ایجاد لینک یکتای هر پست کانال، پاسخ سریع به پیام با کشیدن آن به سمت چپ، پسند راحت‌تر پست‌های کانال، مشاهده یا خلع مدیران کانال توسط مالک آن و همچنین ویرایش پست‌های آنها، مشاهده تاریخ روز مرتبط در هنگام اسکرول در صفحه چت، خلاصه کردن خودکار متن‌های طولانی در پیام‌ و امکان ایجاد لینک با عنوانی مانند « ادامه مطلب» با استفاده از سه ` (اپاستروف) برای متن‌های طولانی از جمله قابلیت‌های جدید اپلیکیشن بله است.

از دیگر این ویژگی‌ها می‌توان به هشدار امنیتی بازوی بله در صورت ورود فرد دیگر با اکانت کاربر، صدای اعلان مخصوص بله و امکان تغییر آن، فعال کردن صدای ارسال و دریافت پیام در هنگام گفتگو، مشاهده استیکرهای مرتبط با یک ایموجی، ارسال عکس یا هر فایل دیگر به بازوی پشتیبانی، بهبود و توسعه رابط کاربری کارت به کارت، میانبر خرید شارژ و بسته اینترنت و رفع برخی اشکالات گزارش شده اشاره کرد.

گفتنی است، کاربران با نصب یا بروزرسانی نسخه جدید «بله» همچنین می‌توانند در قرعه‌کشی جایزه 3 ‌میلیون تومانی (10 جایزه نقدی3۰۰ هزارتومانی به 10 نفر) شرکت کنند.

درباره بله

در حال حاضر، کاربران بله می‌توانند از مبدا 20 بانک، به تمام بانک‌های عضو شتاب، کارت به ‌کارت بدون دانستن شماره کارت مقصدانجام دهند. خرید شارژ و بسته اینترنت، پرداخت قبوض و خلافی خودرو، دریافت موجودی کارت و صورت حساب از دیگر خدمات بانکی است که در این اپلیکیشن ارایه می شود.

اپلیکیشن «بله» در یکی از شرکت‌های زیرمجموعه شرکت داده‌ورزی سداد، با حمایت و پشتیبانی بانک ملی ایران توسعه یافته است و اکنون سهم قابل توجهی در تراکنش‌های مالی مشتریان نظام بانکی دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.