راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

صادرات ۲۳ میلیون کارت صادر کرده است

تعداد کل کارتهای الکترونیکی بانک صادرات به ۲۳ میلیون رسید

تعداد کل کارتهای الکترونیکی بانک صادرات ایران شامل؛ سپهرکارت، کارت هدیه، برات کارت، بن کارت، کارتهای حمل و نقل صادره، سپهرکارت خانواده و کارتهای اعتباری تا پانزدهم مرداد ماه سالجاری به ۲۳ میلیون کارت رسید.

به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، در راستای جلب رضایت مشتریان، ارتقای کیفی خدمات، تنوع بخشی به محصولات و توسعه بانکداری الکترونیک این بانک نسبت به صدور و تحویل انواع کارت بانکی به مشتریان و متقاضیان در اسرع وقت اقدام می‌نماید که بر این اساس تا پانزدهم مرداد ماه سالجاری بانک صادرات ۲۳ میلیون کارت الکترونیکی بانکی صادر و تحویل مشتریان نموده است.

این گزارش حاکی است از بین انواع کارتهای الکترونیکی بانک صادرات، کارتهای سپهر با عنایت به قابلیتهای زیاد آن بیشتر مورد استقبال مشتریان بوده بطوریکه شمار سپهر کارتهای این بانک که امکان دریافت و انتقال وجه از طریق دستگاه‌های خود‌پرداز بانک صادرات و سایر دستگاه‌های خود‌پرداز شبکه شتاب را برای مشتریان فراهم می‌سازد تا پانزدهم مرداد ماه سالجاری به ۱۷ میلیون کارت بالغ شدند.

گفتنی است دارندگان سپهر کارتهای بانک صادرات با برخورداری از این کارت می‌توانند از خدمات متنوع دستگاه‌های خود‌پرداز، سرویس پرداخت تلفنی قبوض و تلفنبانک صدای سپهر (۰۹۶۰۲)، پایانه‌های فروش نصب شده در فروشگاههای معتبر سراسر کشور و دستگاه‌های کارتخوان شعب استفاده نمایند.

لازم به ذکر است دارندگان سپهر کارتهای بانک صادرات ایران می‌توانند از خدمات سیستم همراه بانک و بانکداری اینترنتی این بانک نیز بدون محدودیت مکانی و زمانی بهره‌مند گردند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.