راه پرداخت؛ پرمخاطب‌ترین رسانه فین‌تک ایران

چالش‌های حقوقی استارت‌آپ‌ها در «لِگال‌دی ۲۰۱۹» بررسی می‌شود

0

مجموعه نوآفرینان دومین همایش حقوق کسب‌وکار (legalday2019) را با هدف آشنایی با مسائل قانونی و حقوقی کسب‌وکارها با حضور محمود صادقی، نماینده مجلس شورای اسلامی، فرشید فریدونی، مدیرکل سابق امور مالیاتی غرب شهر تهران، یوسف قاسمی، مشاور حقوقی معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و جمعی از فعالان حوزه کسب‌وکار ۳۰تا ۳۱خردادماه در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌کند.

در دومین همایش حقوق کسب‌وکار راهکارهای متناسب در جهت حل چالش‌های قانونی و حقوقی پیش‌روی صاحبان کسب‌وکار نظیر قوانین تجارت الکترونیک و امنیت سایبری، بیمه و مالیات، ضوابط سرمایه پذیری، فناوری‌های حقوقی، نحوه تنظیم قراردادها، حقوق رمز ارزها و مالکیت فکری با حضور نمایندگانی از سازمان بورس، مجلس شورای اسلامی، پلیس فتا و مدیران و مشاوران حقوقی هلدینگ‌های سرمایه‌گذاری و شتاب‌دهندها و استارت‌آپ‌های مطرح کشور، ارائه می‌شود.

همچنین در این رویداد، یک پنل جمعی با محوریت «چالش‌های حقوقی حوزه فین‌تک» با حضور مهدی عبادی، دبیر انجمن فین‌تک، محمد حسین دری، دادیار دادسرای تهران، محمد یونسی، مشاور حقوقی شرکت سرمایه‌گذاری بهمن و بانک انصار برگزار می‌شود. در این پنل مشارکتی، چالش‌های حقوقی و خلاهای قانونی پیش‌روی این نوع کسب‌وکارها بیان خواهد شد و خبرگان این حوزه راهکارهایی برای حل این بحران‌ها ارائه می‌کنند.

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر روی این لینک کلیک کنید و یا با شماره ۰۲۱۶۶۱۲۸۰۶۸ تماس بگیرید.

مخاطبان راه‌پرداخت می‌توانند با کد تخفیف way2pay و با ۲۰ درصد تخفیف در دومین همایش حقوق کسب‌وکارهای نوپا شرکت کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.