رویدادها شرکت‌ها پی‌تک (PayTech) کسب‌وکارها

توسن تکنو، به‌عنوان حامی در کنفرانس سالانه بانکداری سلف‌سرویس بانکوک حاضر شد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

کفرانس بانکداری سلف‌سرویس ۲۰۱۹ از مجموعه کنفرانس‌های شرکت RBR، سوم و چهارم آوریل در بانکوک و با حضور توسن تکنو برگزار شد.

RBR یک شرکت مشاوره‌ای بین‌المللی است که به شرکت‌های فعال در زمینه بانکداری خرد، اتوماسیون بانکداری، تکنولوژی خرده‌فروشی، و کارت و پرداخت، خدمات مشاوره‌ای می‌دهد. RBR سالانه کنفرانس‌های مختلفی را در همین زمینه‌ها در نقاط مختلف جهان برگزار می‌کند.

کنفرانس بانکوک، یکی از مجموعه کنفرانس‌های RBR در زمینه بانکداری سلف‌سرویس بود که به وضعیت تحولات منطقه آسیا در زمینه بانکداری می‌پرداخت.

محورهای این کنفرانس عبارت بودند از:

  • مرور و بررسی روندهای نوین فناوری اطلاعات در صنعت بانکداری
  • به‌اشتراک‌‌گذاری تجربیات بانک‌ها در خدمات Self-Service
  • نمایش جدیدترین یافته‌ها و محصولات در حوزه بانکداری الکترونیک و دیجیتال
  • مرور مسیر پیش‌روی بانک‌ها در سفر دیجیتال
  • مطالعه موردی فین‌تک‌های نوظهور

توسن‌تکنو ضمن تمرکز بر استراتژی توسعه راهکارهای نوآورانه برای کاربردی‌کردن تکنولوژی‌های جدید دیجیتال، با هدف تبدیل شدن به شریک اصلی بانک‌های کشور در مسیر توسعه بانکداری دیجیتال، به عنوان حامی رویداد و تنها شرکت ایرانی در این رویداد حاضر بود.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */