راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

664 میلیون تومان کمک نقدی برای استان‌های سیل‌زده در اپلیکیشن «بله» جمع‌آوری شد

664 میلیون تومان کمک نقدی برای استان‌های سیل‌زده در اپلیکیشن «بله» جمع‌آوری شد کاربران اپلیکیشن «بله» با هدف کمک به هموطنان استان‌های سیل‌زده بیش از 664 میلیون تومان کمک نقدی انجام دادند.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، «بله» در راستای مسئولیت اجتماعی خود فراخوانی برای کمک به استان‌های سیل زده برای کاربران خود ارسال کرد. این فراخوان در قالب بازوی (بات) «کمک به سیل‌زدگان کشور» در «بله» اجرا شد و کاربران به راحتی از طریق کارت‌بانکی، کمک نقدی خود را به میزان دلخواه برای سیل‌زدگان به صورت مستقیم به شماره‌حساب اختصاصی اعلام‌شده توسط جمعیت هلال‌احمر ایران و کمیته امداد امام خمینی (ره) واریز کردند.

کاربران «بله» و سایر هم‌وطنان هنوز می‌توانند از طریق بازوی «کمک به سیل‌زدگان کشور» به‌راحتی از طریق یکی از دو نهاد معتبر جمعیت هلال‌احمر ایران و کمیته امداد امام خمینی (ره) به هم‌وطنان سیل‌زده کمک کنند.

اپلیکیشن «بله» هم‌اکنون بیش از ۳ میلیون کاربر دارد و علاوه بر بانک ملی ایران، 18 بانک دیگر به این شبکه متصل هستند و کاربران می‌توانند از کارت‌های این بانک‌ها به عنوان کارت مبدأ استفاده کنند.

گفتنی است، «بله» در اسفندماه 1394 در یکی از شرکت‌های زیرمجموعه شرکت داده‌ورزی سداد و با حمایت و پشتیبانی بانک ملی ایران توسعه یافت و هم‌اکنون به عنوان یکی از پیشتازان صنعت فین تک کشور در حال ارائه خدمات مالی و اجتماعی به کاربران خود است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.