بانک‌تک (BankTech) رویدادها

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت خدمات ارزی و صرافی مهر برگزار شد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت خدمات ارزی و صرافی مهر روز دوشنبه ۲۰ اسفند با حضور مدیرعامل بانک کشاورزی در سالن شهید اکبری بانک کشاورزی برگزار و طی آن، صورت‌های مالی ۹ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ۱۳۹۷ تصویب شدند.

به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی، در این مجمع که با حضور روح اله خدارحمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی، حبیب الله سلامی مشاور مدیرعامل، دکتر رضا حسینی مدیرامور مالی و پشتیبانی بانک، سهیل رحیمی مدیرعامل شرکت خدمات ارزی و صرافی مهر، اعضای هیات مدیره شرکت، حسابرسان مستقل و بازرسان قانونی تشکیل شد، گزارش بررسی صورت‌های مالی، عملکرد مالی و جریان‌های نقدی شرکت در نه ماهه سال ۱۳۹۷ توسط حسابرس مستقل و بازرس قانونی ارائه و منطبق بر استانداردهای حسابداری اعلام و تصویب شد.

روح اله خدارحمی در این جلسه ضمن ابراز رضایت از عملکرد شرکت خدمات ارزی و صرافی مهر، اظهار داشت: در شرایط دشوار کنونی با توجه به محدودیت‌های بین‌المللی که علیه ایران اعمال شده است، بخش‌های بین‌الملل و صرافی مهر که اجزای مهم و ارکان حساس بانک برای پرداخت‌های بین‌المللی هستند، برای ارائه خدمات با دشواری‌های زیادی مواجه شده‌اند.

قرائت گزارش هیات مدیره به مجمع توسط مدیرعامل شرکت، گزارش سازمان حسابرسی (بازرس قانونی شرکت) انتخاب روزنامه کثیرالانتشار و انتخاب حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت برای سال مالی منتهی به پایان آذر ۱۳۹۸ از دیگر تصمیمات این مجمع بود.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */