رویدادها شرکت‌ها کسب‌وکارها

هلدینگ فناپ در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران حضور دارد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران تنها رویداد تخصصی حوزه گردشگری است که در تقویم سازمان جهانی گردشگری (WTO) به ثبت رسیده و با حمایت و حضور سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور و شرکت‌ها و نهادهای مرتبط از  ۲۳ تا ۲۶ بهمن ۹۷ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ فناپ، این هلدینگ با مجموعه راه‌کارهای زیرساخت گردشگری الکترونیکی خود از جمله سامانه‌های تخصصی مدیریت و رزرواسیون هتل، راهکارهای ارتباطات ثابت (فناپ تلکام)، خدمات نوین پرداخت الکترونیک (پرداخت الکترونیک پاسارگاد) و کیوسک سفارش گذاری رستوران (فناپ پرداخت) در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.

محصولات تخصصی حوزه گردشگری هلدینگ فناپ که در مشارکت با دیگر فعالان این حوزه‌ها شکل گرفته است شامل هرمینا (Hermina)، نخستین سامانه ابری رزرواسیون و مدیریت هتل، لاماسو (Lamasoo)، نخستین سامانه مرکزی رزرواسیون آنلاین هتل و AttRes نخستین سامانه رزرواسیون جاذبه‌های گردشگری ایران است که همگی با بهره‌گیری از زیرساخت‌های یکپارچه فنی و مالی فناپ به ثمر نشسته‌اند.

این نمایشگاه ۲۳ تا ۲۶ بهمن‌ماه از ساعت ۹ الی ۱۶ برگزار می‌شود و غرفه فناپ واقع در سالن ۴۰A حضور دارد.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */