راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

 بانک پارسیان، رتبه دوم شاخص فروش را در رتبه‌بندی ۱۰۰-IMI کسب کرد

0

در بیست‌ویکمین رتبه‌بندی موسوم به ۱۰۰-IMI، بانک پارسیان بین ۵۰۰ شرکت بزرگ کشور، عنوان شرکت پیشرو، رتبه دوم از نظر شاخص فروش و رتبه اول در بین تمامی بانک‌ها و موسسات اعتباری را از آن خود کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک پارسیان، این بانک علاوه بر کسب رتبه برتر از IMI-100 طی سال‌های پی‌درپی، توانسته است همواره در میان ۱۰ شرکت برتر کشور نیز قرار گیرد. در سال جاری با توجه به تراز مالی و فعالیت سال گذشته، ۵۰۰ شرکت بزرگ مورد رتبه‌بندی قرار گرفتند و بانک پارسیان توانست درخششی دیگری از خود به نمایش گذارد.

سازمان مدیریت صنعتی هدف از رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران را «شفاف‌سازی فضای کسب‌وکار و جایگاه اقتصادی شرکت‌های ایرانی و رتبه‌بندی آنها از نظر میزان تأثیرگذاری در اقتصاد ملی با هدف گسترش رقابت در فضای کسب‌وکار بنگاه‌های اقتصادی» عنوان کرده است.

این رتبه‌بندی بر اساس اطلاعات موجود در صورت‌های مالی حسابرسی‌شده شرکت‌ها و با هدف شناسایی جایگاه بنگاه‌های اقتصادی و گسترش رقابت میان آنها و کمک به سیاست‌گذاران اقتصادی کشور انجام می‌شود. شاخص فروش سال ۹۶ و صورت‌های مالی حسابرسی شده در این سال معیار اصلی این رتبه‌بندی است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.