راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

انتخاب سامانه همراه‌پلاس ملت به‌عنوان محصول نوآورانه ایرانی در سومین جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی

سامانه همراه‌پلاس ملت به‌عنوان محصول نوآورانه ایرانی در گروه خدمات مالی، بانکداری و سرمایه‌گذاری جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، در سومین جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی که به همت پژوهشکده سیاست‌گذاری علم، فناوری و صنعت دانشگاه صنعتی شریف و با حمایت ستاد توسعه فرهنگ، علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد، سامانه همراه پلاس ملت به‌عنوان محصول نوآورانه ایرانی در گروه خدمات مالی، بانکداری و سرمایه‌گذاری معرفی شد.

بر اساس این گزارش، در این جشنواره بر اساس اطلاعات اولیه ارسالی از سوی شرکت بهسازان ملت و سپس حضور ارزیابان جشنواره در محل این شرکت، بررسی‌های لازم در خصوص راهکار پرداخت کسب‌وکار در سامانه همراه‌پلاس ملت انجام شد و بر اساس جمع‌بندی نهایی واحد ارزیابی جشنواره، لوح زرین نوآوری محصول برتر ایرانی در سال ۹۷ به خاطر محصول همراه‌پلاس ملت به شرکت بهسازان ملت تعلق گرفت.

این گزارش حاکی است، سومین جشنواره ملی نوآوری محصول در روز ۲۷ دی‌ماه سال جاری در سالن جابر ابن حیان دانشگاه صنعتی شریف با هدف شناسایی محصول برتر ایرانی، ارزیابی و تعیین برترین نوآوری‌های شرکت‌های ایران و ایجاد جایگاه ویژه برای محصولات منتخب برگزار شد و در پایان، ۲۷ محصول نوآورانه در گروه‌های مختلف کالا و خدمات معرفی شدند.

در این جشنواره برای ارزیابی محصولات و خدمات نوآور کسب‌وکارها، از مدل STAGE- GATE استفاده شد که این مدل بر اساس عوامل موفقیت شرکت‌های معتبر در حوزه نوآوری توسعه پیدا کرده و از سوی موسسات بین‌المللی همچون مرکز بهره‌وری و کیفیت آمریکا (APQC) و انجمن مدیریت و توسعه محصول (PDMA) مورد تایید قرار گرفته است.

بر اساس اعلام دکتر اختیارزاده، رییس کمیته ارزیابی جشنواره، امسال در ۷ صنعت بیش از ۶۱۵ محصول شناسایی شده و پس از غربال اولیه با ۴۱۷ شرکت مکاتبه شده است و پس‌ازآن، کاربرگ‌های خوداظهاری تعیین‌شده به شرکت‌ها ارسال شده است.

به گفته او، از بین ۱۲۳ کاربرگ ارسالی به دبیرخانه، ۳۲ محصول برای ارزیابی حضوری انتخاب و با غربالگری‌های سخت‌گیرانه، ۲۷ شرکت موفق به دریافت لوح و گواهینامه شدند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.