راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

تغییر نام بانک تات به آینده در تمام شعب در حال انجام است

به گفته برخی از خبررسانی‌ها امروز هفتم تیرماه هنوز بانک منحل شده تات “سر در” خود را تغییر نداده و اطلاعیه‌ای هم در این باره صادر نکرده است. در همین حال، موسسه مالی و اعتباری صالحین فقط اطلاعیه داده و فعلا تغییری در “سر در” خود ایجاده نکرده است، البته موسسه مالی و اعتبار آتی “سر در” خود را تغییر داده است.

از سوی دیگر، مدیر روابط عمومی بانک تات در جواب به این خبررسانی‌ها گفته است اطلاع رسانی تغییر نام بانک تات به بانک آینده در کلیه شعب در حال انجام است، اما برای تغییر تابلو و تغییر لوگوی بانک باید کارهای کارشناسی انجام شود.

ترابیان در گفت‌وگو با ایسنا گفت: برای آرم جدید بانک آینده لازم است تا بررسی‌های کارشناسی جهت انتخاب لوگو و فونت آن با حضور نمایندگانی از موسسه مالی واعتباری صالحین و آتی انجام شود تا هزینه اضافه به سهامداران بانک تحمیل نشود.

وی تصریح کرد که ما تابع تصمیم شورای پول واعتبار و قانون هستیم و مقاومتی هم در این زمینه برای تغییر تابلو نداشته و نداریم اما این که بخواهیم به سرعت تابلوها را تغییر بدهیم عملی نیست. وی خاطرنشان کرد که ضمن تغییر تابلو باید سربرگ‌ها و حتی دسته چک های بانک تات نیز به بانک آینده تغییر کند که این روند ممکن است چند ماهی به طول انجامد.

ترابیان به ۷۰ شعبه بانک تات در کشور اشاره کرد وگفت: شاید دلیل این‌که موسسه صالحین و آتی به سرعت بنری با عنوان بانک آینده بر روی شعب خود نصب کرده‌اند کار ساده‌ای باشد اما تغییر ۷۰ تابلو که هر کدام حدود ۳۰ الی ۴۰ میلیون هزینه برده است کار آسانی نیست و ما باید پول و هزینه کشور را و همچنین ۱۱ هزار سهامدار بانک تات را در نظر داشته باشیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.