بانک‌تک (BankTech) شرکت‌ها کسب‌وکارها

راه‌اندازی یک‌هزاروپانصدمین خودپرداز بانک سامان

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

با نصب خودپرداز جدید شعبه نیشابور، تعداد خودپردازهای بانک سامان در سراسر کشور به ۱۵۰۰ دستگاه رسید.

به گزارش روابط عمومی بانک سامان، از مجموع ۱۵۰۰ دستگاه خودپرداز بانک سامان، ۲۵۱ دستگاه در کنار شعب بانک و ۱۲۴۹ دستگاه در مراکز خرید، مجتمع‌های اداری و مسکونی، ایستگاه‌های مترو، مراکز درمانی و خدماتی نصب شده است که بر این اساس، بانک سامان یکی از بالاترین نسبت خودپرداز به شعبه در شبکه بانکی کشور را در اختیار دارد.

بر اساس این گزارش، دستگاه‌های خودپرداز بانک سامان علاوه بر پرداخت وجه نقد، قابلیت پرداخت قبوض، انتقال وجه، اعلام موجودی، ارایه صورتحساب و فروش شارژ سیم‌کارت‌های اعتباری به تمام دارندگان کارت‌بانک‌های سامان و دارندگان کارت‌های شتابی را در تمام ساعت‌های شبانه‌روز دارند.

این گزارش حاکی است، بانک سامان علاوه بر توسعه دستگاه‌های خودپرداز، تاکنون ۸۰ دستگاه خودگردان در شعب بانک نصب کرده است که این تعداد به‌زودی به ۱۰۰ دستگاه افزایش خواهد یافت.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

۱ دیدگاه

  • این واقعا افتخاره آیا ؟؟؟؟؟!!!!
    الان همه بانکها خدمات الکترونیکشون خیلی بهتر از سامانه
    سامان تو بانکداری الکترونیک خیلی الان ضعف داره
    بهتره تیم الکترونیکش رو کمپلت عوض کنه

/* ]]> */